Şimdi Ara

Hep Kötü Takım Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

W/L oranım 108-133, 74-63'lerden nasıl bu hale geldi bende bilmiyorum. Her maç takım da iyi giden bir ben veya benle beraber 2 kişi oluyor. Katarina'yla penta attım bugün ama o maçı da kaybettik taşımam gerekirdi haklısınız ama tf'ye giren yok adamlar arkada canları azalsın da girim diye bekliyor. Son 10 normal oyunda 1 zafer var. Taşıyacak karakterlerle 2 maç attım al bugün; Try,Katarina ama harbiden de taşınmıyor takımlar. Maçın başında genelde 5'e 1, 5'e 2 gidiyorum maçın sonlarına doğru adamlar kasılmış bir şekilde beni eziyor ve aşırı şekilde kill veriyorum. Late'de verdiğim kill 15'e kadar çıkıyor.

• Tryn, Kata yerine savaş ustası bir karakter lazım kimse savaşa dalmıyor diyorsun savaşa dalacak şampiyonları olmazsa ki herkes muhtemelen kha, yi, try, fiora, kata oynuyor dalmaz arkada beklerler tabi. Jarvan, Xin tarzı hem tank hemde yaldır yaldır dalacak hemde kolay oynanacak şampiyonlar lazım sana
  • bronze 5 arkadaşımda öyle diyor ne hikmetse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Reis

Tryn, Kata yerine savaş ustası bir karakter lazım kimse savaşa dalmıyor diyorsun savaşa dalacak şampiyonları olmazsa ki herkes muhtemelen kha, yi, try, fiora, kata oynuyor dalmaz arkada beklerler tabi. Jarvan, Xin tarzı hem tank hemde yaldır yaldır dalacak hemde kolay oynanacak şampiyonlar lazım sana

Genelde mid, solo yapıyorum. Support oynadığım bütün maçları kazandım acaba support mu yapsam diye de düşünüyorum
  • Win - lose oranını +10 falan yap en az

• quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

bronze 5 arkadaşımda öyle diyor ne hikmetse

Güzel bir hikmetmiş.
  • quote:

Tryn, Kata yerine savaş ustası bir karakter lazım kimse savaşa dalmıyor diyorsun savaşa dalacak şampiyonları olmazsa ki herkes muhtemelen kha, yi, try, fiora, kata oynuyor dalmaz arkada beklerler tabi. Jarvan, Xin tarzı hem tank hemde yaldır yaldır dalacak hemde kolay oynanacak şampiyonlar lazım sana

"Yaldır yaldır " nerelisin kardeşim sen :)

• Son 3 maç Kata ile 17'ye 9 giderken 22'ye 19'luk bir hale geldik.

Hep Kötü Takım Geliyor
  • leblanc al lanei kazanıp diğer laneleri kazandır, karşı jungleı sürekli kontrol et low hp ile jungle döndüğünü görürsen kıstır ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: br0nice

quote:

Riot Jhonnie'den duydum ben de Kocaeli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: br0nice

quote:

Riot Jhonnie'den duydum ben de Kocaeli

Bende Bolu'luyum bizim burda da çok kullanılır da

• Bana da genelde kötü takım geliyor.

• Bana genelde Riven oynarken öyle takım geliyordu. Bugün şeytanın bacağını kırdım ama. 3 maçta da düzgün takım geldi ve taşıdık.
  • Hep suçu takıma atmayın la
    Edit: aklıma Renektona 3 lvlde kule altı dalıp takımına söven lee sin geldi. Oyunu 2-15 bitiriyor ve ne mal takıma geldik diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrTux -- 12 Mart 2014; 23:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Hep suçu takıma atmayın la
    Edit: aklıma Renektona 3 lvlde kule altı dalıp takımına söven lee sin geldi. Oyunu 2-15 bitiriyor ve ne mal takıma geldik diyor

• Çözüm Jax.

• 108/133'ü gördükten sonra okumayı kapattım.
  •  Hep Kötü Takım Geliyor
  • Bana da smurf te oyle taşınamayacak takımlar geliyor 85/47 wınloss olunca diamondlarin toxic leri normal giriyor

• Son 4 maç ;

Hep Kötü Takım Geliyor

-26'ya indi bu arada W/L forumdan benle beraber girecek W/L'si artıda olan hayırsever var mı ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.