Şimdi Ara

Hemen evlenmeliyiz diyen kız arkadaş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
11
Favori
16.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba; iki ay önce evlilik amacıyla arkadaşım aracılığıyla bir kızla tanıştım. Kız ilk buluşmada çok oyalanamayacığını söyledi. Ben de birbirimizi iyi tanıyıp bu kararı vermemiz gerektiğini söyledim. Bu anlaşmazlığa rağmen ilişki birşekilde ilerledi. Bir ayın sonunda baskılarına dayanamayarak kızı annemle tanıştırdım. Annemin kıza kanı ısınmadı. Bu buluşmadan sonra durumu açıklayıp kızla ilişkiyi bitirmek istedim. Ancak 4 gün sonra bana 20 saat boyunca yazarak bana aşık olduğunu söyleyip beni ikna etti. Aradan belli bir süre geçtikten sonra yine evlilik diye tutturmaya başladı yaşı geçmiş (28) ailesi görücü buluyormuş vs. 1 sene beklemeyeceğini çok uzun süre olduğunu falan söyledi. Annemde kızla görüşmemi istemiyor. İlişki bir şekilde devam ediyor. Ama bu konu hala çözülemedi. Bende evlenmek istiyorum ama hemen değil daha fazla vakit geçirip tanımak istiyorum. Kıza da bağlandım sevgi duyuyorum bırakamıyorum da tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Senin yaş kaç ?

öncelikle anneni bir kenara koy. Kaç yaşında adamsın annem annem. Annenle beraber yaşamayacaksınız o ilişkiyi. Kendi kararını kendin ver.

Kıza gelirsek 2 ayda ne yaşadınız da hemen nikah masasına oturtuyor seni ?

Kız yaş krizine girmiş, toplum baskısı arkadaşlarının evlenmesi... en iyi seçeneği kısa sürede masrafsız şekilde kapmak istiyor. o da sen oluyorsun.

2 ay tanıdığın kıza omur boyu tanıdığın anneni değişme.
    Kızla iyice tanışıp zaman geçince iyice haşir neşir olunca sevip sevmediğine karar verirsin belli zaman sonra evlenince annenin senin ilişkine söz söyleme hakkı yok. Evlenip de kızla annen arasında kalıp duracaksan evlenme derim.
    Ayrıca ilişkide ortak bir karariniz olsun. Evlenmek çocuk oyuncağı degil tek kişinin kararına bakılmaz karşılıklı olunur. sen zaman istiyorsan sana zaman verecek bu kadar

Salt "evlenmek istiyorum" motivasyonuyla hareket eden insandan hayır gelmez.

Yeni tanıştığı biriyle 2 ay icin de evlenmek isteyen insan sırf evlenmek için evlenen insandır.

Sırf evlenmek için evlenen insan, kendine yetemeyen, kendiyle mutlu olamayan insandır.

Kendine yetmeyen insan hayat boyu daima talepkar olur, kendiyle mutlu olamayan insan başkasını mutlu edemez.

Eğer hayatınızın geri kalanını sizi mutlu etmeyecek bir insanin her arzusuna, kaprisine sorgusuz hizmet ederek geçirmek istemiyorsanız uzak durun.

Hocam sakın böyle bir hata yapma ileride üzülebilirsin kesin üzülürsün demiyorum ama kız narsist, borderline biri olabilir sonra kafanı çok taşlara vurursun bir kadınla evlenmek için en az 18 ay vakit geçirmen lazım ilk başlarda anlamayabilirsin ya da saklayabilir. Kadınlar zaten 28 yaşından sonra evlenmek isterler sebebi de gayet açık kadınların yumurta stokları yavaş yavaş tükeniyor çünkü.

böyle bir durumla karşılaşan erkeklere genel tavsiyem: bir kız istedi diye asla kendi kararlarınızdan taviz vermemelisiniz. yani, hemen evlenmek istemiyorsun ama kız diretiyor. diyeceksin ki: ben acele evlenmek istemiyorum, ilk önce 8 ay ya da 1 sene çıkalım, bu sana uymuyorsa saygım sonsuz, o zaman ayrıl başkası ile evlen. bitti.

bakın, 28 yaşındaki bir kız zaten evlenme dönemi geçmeye başladığı için panik yapmış olacaktır ancak bu kadar aşırı panik yapmış bir kızın kıskacına girmeyi kabul edecek kadar "kolay" olmayın. eğer kız size hemen evlenmeliyiz gibi abuk bi istek konusunda diretir ve siz de kabul edecek olursanız, o kızın gözünden düşersiniz, kız artık size GERÇEK ERKEK gözüyle BAKMAZ. kızlar için iki tip erkek vardır. 1- dağ gibi olan erkekler yani yerinden kıpırdatılamayan erkekler. yani kendi ilkeleri olan erkekler. kızlar bu erkeklere bayılırlar. onları manupile etmeye çalışsalar da başarısız olacaklarını bilmek kızlara büyük haz verir. kızlar böyle kendi prensipleri olan erkeklerle cinsel birliktelik kurmayı kendileri isterler ve haz alırlar. 2- diğer erkek tipi ise, kızın ağzına bakan, kızın yönlendirmelerinden etkilenen, yani dağ gibi olmayan su gibi olan erkektir. kızlar böyle erkekleri sürekli manupile ederler, sürekli yönlendirirler, sürekli "şunu yapman lazım" derler, ve erkek de bunları yapınca kızın mutlu olacağını zanneder ama aslında kızlar böyle kendi prensipleri olmayan erkeklerden TEK KELİMEYLE TİKSİNİRLER. zorda kaldıklarında bu tarz erkeklerle evlenebilirler (ortalık böyle erkek kaynıyor zira) ama sürekli başım ağrıyo derler.

özet: bu konuda bahsedilen kız zaten 28 yaşında olduğu için acele evlenmek istemesi anormal değil ancak bu kızla evlenmeyi istiyorsan bile böyle bu şekilde evlenmemelisin, bu şekilde evlenirsen kızın saygısını kaybedersin. evleneceksen bile senin kendi şartlarını ortaya koy, hayır 2 ay sonra evlenmek gibi bir planım yok de. benimle evlenmek istiyorsan en az 6 ay sonra evlilik planı yaparız de. kız da bunu yapmanı istiyor zaten. emin ol o kızın dediğini yaparsan en çok o kızın kendisi mutsuz olacak.
  • erkek zamanla değerleniyor kız da tam tersi. kızın da yaşıtlarının %90ı evlendiği için zaman kaybetmek istemiyordur ya da başka şeyler de olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam anneniz neden istemiyor?
    Kız güzel mi? psikolojisi iyi mi?
    evlensen 1 sene sonra boşanma olasılığın yüksek mi?

evlililk = free sex .
    cinsel ilişki ihtiyacını normalde karşılayabiliyor musun?
    bunlar önemli.

• Avatarım Ağır Çekim kullanıcısına yanıt
    Başka şeyler derken?

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Kız güzel eğlenceli bir insan anormal bir durum yok psikolojisinde.
    Annemle tanıştırdığımda kız annemin yanağından makas alır gibi bir hareket yaptı annem kıza çok iyi davranıp onu mutlu edip şımarttı bence bu yüzden böyle yaptı.

• Kızın herhangi bir geliri var mı?

• yaşı gelmiş oyalayacak adam aramıyor doğal bence

• 1. Evlenince kendine ve çocuk yaparsan düzgün bir yasam verebilecekmisin.
    2. Kızın geliri var mı
    3. Acelesi ne daha tanımadan evlenip parana nafakana konacak belli.
    4. Evlendikten 1 yıl sonra boşanırsa şaşırma
    5. Buraya pismanim diye gelip konu acma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay tanıdığın kıza omur boyu tanıdığın anneni değişme.
    Kızla iyice tanışıp zaman geçince iyice haşir neşir olunca sevip sevmediğine karar verirsin belli zaman sonra evlenince annenin senin ilişkine söz söyleme hakkı yok. Evlenip de kızla annen arasında kalıp duracaksan evlenme derim.
    Ayrıca ilişkide ortak bir karariniz olsun. Evlenmek çocuk oyuncağı degil tek kişinin kararına bakılmaz karşılıklı olunur. sen zaman istiyorsan sana zaman verecek bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız evlenmek istiyor sende istiyor+kızı seviyor o yüzden evlen basit mantık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 4 Aralık 2021; 19:51:57 >
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Var öğretmen.

• Biraz daha tanımak istiyorum evlilik sonuçta o da zaman geçtikçe bana bağlanıyormuş. İlişki ilerleyip bırakırsamda daha zor olurmuş.

• gavuroglan kullanıcısına yanıt
    Maddi sıkıntım yok ancak tek istediğim zaman ara ara bu çabuk evlenme isteği soğuyor sonra yeniden başlıyor böyle bir döngü başta evlilik amacıyla konuşmuşum o yüzden hemen evlenmem lazımmış gibi davranıyor.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Oyalamıyorum oyalasam annemle tanıştırmam.

• acon18 kullanıcısına yanıt

hemen evleniriz ama düğün olmayacak de en azından düğünden kurtulursun +100k₺.

• Birazdan gelir ss atmadan inanmayiz diyenler.

• Senin yaş kaç ?

öncelikle anneni bir kenara koy. Kaç yaşında adamsın annem annem. Annenle beraber yaşamayacaksınız o ilişkiyi. Kendi kararını kendin ver.

Kıza gelirsek 2 ayda ne yaşadınız da hemen nikah masasına oturtuyor seni ?

Kız yaş krizine girmiş, toplum baskısı arkadaşlarının evlenmesi... en iyi seçeneği kısa sürede masrafsız şekilde kapmak istiyor. o da sen oluyorsun.

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Dedim yemedi onu

• Hocam sakın böyle bir hata yapma ileride üzülebilirsin kesin üzülürsün demiyorum ama kız narsist, borderline biri olabilir sonra kafanı çok taşlara vurursun bir kadınla evlenmek için en az 18 ay vakit geçirmen lazım ilk başlarda anlamayabilirsin ya da saklayabilir. Kadınlar zaten 28 yaşından sonra evlenmek isterler sebebi de gayet açık kadınların yumurta stokları yavaş yavaş tükeniyor çünkü.

• nafaka

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.