Şimdi Ara

help me!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar. asus p5b anakart kullanıyorum..%15 lık overclockta takılma oluyor bıraz kullandıktan sonra voltajları bıraz attırdım ama genede reset atıyor. sıcaklık 47 derece cıvarı en fazla oyun felan oynadıgımda 51 derece oldu. yenı bır guc kaynagı ve yenı bır zalman cpu fanı aldım oncesınde ınanmazsınız ama 90 derecede calıstıyordum makineyi. ve 1 yıl boyunca bu sekılde calısmıstı. şimdi nerede eksık yapıyorum anlamadım.. tamamen manual yaptıgımda da hıc olmuyor normalde 2.4 u 2.75 ın ustune cıkardıgımda hıc acmıyor bıle makıneyı.. belkı verdıgım bılgıler eksık olabılır ama bı yardım edın ben daha bılgı verırım... thermaltake 500 watt guc kaynagım var bu arada. şimdiden teşekkürler.....

• yardım eden herkese cok tesekkurler... sizler sayesınde daha ii gunlere yanı arkadaslar
    saolun yanı..
  • I can't help you because donanımhaber is a Turk website

• sana ban cok onemlıydı sankı........................ teşekkürler zaten ne beklersinki bende kabahat....
  • özenti bi şekilde başlığı ingilizce atıyorsun bari konuyuda ingilizce yazsaydın . yada niye burda hepl istiyorsun ki bir sürü yabancı forum sitesi var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.