Şimdi Ara

hellllp helllllpp durum vahim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amd 2600 işlemci asus board a sahibim kurulu win 2000 işletim sistemimi formatladım xp kurmak için kuramıyorum.
    Xp cd sini takıyorum fdisk yaoıyo sistem dosyalarını kopyalarken hata veriyo kopyalamıyo farklı cd lerle denedim olmadı remi değiştirdim olmadı bios'u update ettim gene olmadı bana ne olur yardım edin

• hdd de bi sorun olma ihtimali olabilir belki????????
  • Farklı bi hdd ile denedim problem devam ediyo
  • farklı bi cd den denesen
  • quote:

Orjinalden alıntı: adminyildirim

Arkadaşlar amd 2600 işlemci asus board a sahibim kurulu win 2000 işletim sistemimi formatladım xp kurmak için kuramıyorum.
    Xp cd sini takıyorum fdisk yaoıyo sistem dosyalarını kopyalarken hata veriyo kopyalamıyo farklı cd lerle denedim olmadı remi değiştirdim olmadı bios'u update ettim gene olmadı bana ne olur yardım edin

bunca denemeden sonra olmuyorsa anakartında problem olabilirmi diye düşünüyorum w98 falan kurmayı denedinmi hiç makinan garantiliyse garantiye gönder
  • işlemciden olabilir bi dene istersen genelde bordda veya cpu da sorun varsa xp kurarken hata veriyor benim çook başıma geldi...
  • Windows kurarken bu hatayı veriyosa ram problemi diyorum... Ram'i değiştirdim diyosun ama benim gördüğüm bu tür problemlerin çoğu ram den kaynaklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanker -- 12 Ekim 2004, 11:11:41 >
  • Bazı board jumper ayarlarında sıkıntı yapıyor dosya kopyalamıyor cdromunun sağlam olduğuna inanıyorsan kasa cdromu başka bir ide kablus ile Primary Master olarak bağla sorunun düzelicektir
  • sağolun arkadaşlar problem board dan kaynaklanıyomuş ve bu seride problem varmış asus a7v8x-x model board kullanmanızı tavsiye etmiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: adminyildirim

sağolun arkadaşlar problem board dan kaynaklanıyomuş ve bu seride problem varmış asus a7v8x-x model board kullanmanızı tavsiye etmiyorum...

hayır arkadaş senin yanlısın var ben o anakarttan çok sattım süper çalışıyor yanlız hoşuma gitmöeyen yönü ddr 400 görmüyor şu an onu kullanan bir çok müşterim var bu konuda yanlış düşünüyorsun senin aldığın anakartta problem varsa bütün seride mi arıza var dmek oluyor bu
  • [Deleted by Admins]
  • arkadasım ana kartın setabına gir tüm usb ile ilgi herşeyi disable yap kurmayı dene olur sa bana mesaj yaz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.