Şimdi Ara

Hediye Tlf. tavsiye ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, anneler günü hediyesi olarak eşime yeni bir tlf. alacam. 3 yıldır kullandığı eski samsung c3510, inatla bozulmadı.. Ama artık yeter, misyonunu tamamladı. Kullanım amacı, internet, Facebook, twiter, müzik ve iyi fotoğraf diyebilirim. Ekranının min 4"-5" arasında olmasını istiyorum. Seçenekler arasında nokia lumia 925, iphone 4-4s, samsung s4 mini var. Açıkçası lumia 925 biraz ağır basıyor. Sizin düşünceleriniz nedir?. Bütçe, 1000 tl.. Tavsiyeleriniz için şimdiden Tşk..

• Bu saatten sonra iphone 4-4s alınmaz , lumia925 iyi seçim olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanak777

Bu saatten sonra iphone 4-4s alınmaz , lumia925 iyi seçim olur

4~4s ve samsung mini ainmaz bayan icin guzel kamera ve zarif tasarimdan dolayi xperia L bakin derim 700e isi cozersiniz beyazi bayan icin cok sık ve fiyatindan iyi bir kamera performansi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 2 Mayıs 2014; 1:21:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şurada annene binlerce güzel hediye bulabilirsin.
    http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/anneler_gunu/
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkurt

Arkadaşlar, anneler günü hediyesi olarak eşime yeni bir tlf. alacam. 3 yıldır kullandığı eski samsung c3510, inatla bozulmadı.. Ama artık yeter, misyonunu tamamladı. Kullanım amacı, internet, Facebook, twiter, müzik ve iyi fotoğraf diyebilirim. Ekranının min 4"-5" arasında olmasını istiyorum. Seçenekler arasında nokia lumia 925, iphone 4-4s, samsung s4 mini var. Açıkçası lumia 925 biraz ağır basıyor. Sizin düşünceleriniz nedir?. Bütçe, 1000 tl.. Tavsiyeleriniz için şimdiden Tşk..

Ayrıca anneye telefon değil, daha manevi değeri olan hediyeler almakta fayda var. Maddesel değeri olan hediyeler çok kolay unutulabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatxp

quote:

Orijinalden alıntı: muratkurt

Arkadaşlar, anneler günü hediyesi olarak eşime yeni bir tlf. alacam. 3 yıldır kullandığı eski samsung c3510, inatla bozulmadı.. Ama artık yeter, misyonunu tamamladı. Kullanım amacı, internet, Facebook, twiter, müzik ve iyi fotoğraf diyebilirim. Ekranının min 4"-5" arasında olmasını istiyorum. Seçenekler arasında nokia lumia 925, iphone 4-4s, samsung s4 mini var. Açıkçası lumia 925 biraz ağır basıyor. Sizin düşünceleriniz nedir?. Bütçe, 1000 tl.. Tavsiyeleriniz için şimdiden Tşk..

Ayrıca anneye telefon değil, daha manevi değeri olan hediyeler almakta fayda var. Maddesel değeri olan hediyeler çok kolay unutulabiliyor.

Ben Tlf tavsiyesi istedim.. Nasihat değil. Akıl alacak yaşı çoktan geçtim dostum. Yine de Tşk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• muratkurt kullanıcısına yanıt
    motorola moto gye bir bak derim gerçi biraz kalın anne için ideal olmayabilir ama anneler için listedeki en kullanışlı cihaz s4 mini ve lumia 925 androidi karışıklığı arayüzle düzenleyen en düzgün firmalardan biridir samsung windows phonelerda gayet kullanışlı kolay birde iphone 4 ve 4s alınmaz alsa bile şarjı diğer cihazlardan çok daha az gidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.