Şimdi Ara

Hediye gelen nitro yakıtlı on-road rc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, aranıza bu gece bir tanıdığımdan gelen 2. el hpi marka bir araç ile katıldım.RC'ye başlamayı düşünüyordum ve böyle bir şans doğdu yüzüme, e bende değerlendirmek istedim. Aracı hediye eden kişi aracın çalıştığını söyledi (şuan yakıtı yok deneyemedim, sadece yön servolarına bakabildim)

Araçta bildiğim hasar; sol ön aks kırık.

Aracın resimleri;

Sorularım ise;
    - Sanırım egzos bölümü sıkıntılı onu değiştirebilirmiyim?
    - tam olarak modeli nedir nereden anlarım?
    - ne gibi bir modifiye yapılabilir?
    - Elimde M5 boyasız kep var, nasıl bir boya almalıyım boyamak için?

4.LEVENT - Beşiktaş taraflarında önerebileceğiniz bir servis var ise araca baktırmak ve gerekli tadilatları yaptırmak istiyorum.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRyujin -- 11 Ağustos 2014; 22:14:23 >

• Modeli ustunde yazmaz , markasi yazar. Modeli kepte yazar ama orjinal kep ise...

ama saniyorum aracin %80 i toplama ve modeli hpi rs4 evo 3. Rs4 le uzaktan yakindan alakasi yok ama parcalari degistigi icin olabilir. Sen once calistir sur , sonra modifiyeyi dusunursun.

ama simdi tekrar baktim arabanin hpi olduguna emin misiniz? Acme vb. Markalar olabilir. Hpinin boyle arabasi yook

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20playback

Modeli ustunde yazmaz , markasi yazar. Modeli kepte yazar ama orjinal kep ise...

ama saniyorum aracin %80 i toplama ve modeli hpi rs4 evo 3. Rs4 le uzaktan yakindan alakasi yok ama parcalari degistigi icin olabilir. Sen once calistir sur , sonra modifiyeyi dusunursun.

ama simdi tekrar baktim arabanin hpi olduguna emin misiniz? Acme vb. Markalar olabilir. Hpinin boyle arabasi yook

Aracın üzerinde şuanda hpi nitro star motor var, motorun üzerinde bu isimde etiket bulunuyor. Aracın toplama olduğundan veya oynanmış olduğundan bende şüpheleniyorum. Ayrıca, Acme dediğiniz için acmelere baktım;

ve benim aracıma ne kadar benzediğini gördüm
    örnek acme;

• IRyujin kullanıcısına yanıt
    Heh iste bulmussun aracini. Senin aracin o resimdeki acme imis , motorunu hpi ile degistirmisler. Olay bu ...

Sasenin modifiyelerini acme markasindan ,motorun parcalarini hpi bayisinden bulacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depo da degismis

• Evet aynen dediginiz gibiymis arabayi suanda tamir ve kontrol icin bi model magazasina biraktim, gelecek haberi merakla bekliiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.