Şimdi Ara

hedefim ufak ama yinede çalışmam gerek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hedefim 225 puan fakat çok gevşek çalıştım ve önceki yıllardada hiç bir şey yapmadım.
    yaklaşık 35-40 net çıkarıyorum bazen 50ye gelebiliyor ama sanırım bu denemenin kolaylığı ile alakalı.
    türkçede dil bilgisi konusunda çok zayıfım tarihte konu konu gidiyordum fakat buna vaktim pek kalmadı gibi hatta şu anda hastayım 2 gün önce hasta oldum anjin olmuşum gerçekten yatmaktan başka birşey yapamıyorum muhtemelen 3-4 güne kendime gelirim
    matematikte genellikle 5-7 net türkçede 27-28 net yapıyorum fenden sosyalden şansıma bağlı 5-6 toplam net çıkarıyorum ve 1 aydır falan denemeye girmedim çalışmam birazcık artsada tarihte bi kaç net dışında birşey arttıracağımı sanmıyorum sizlere sorduğum 50-55 nete veya 225-240 puana nelere çalışarak ulaşabileceğim. dil bilgisi için herhangi bir kitabım yok paragraf ve tarih konu anlatımlı kitaplarım var o kadar hangi yolda ilerlemeliyim?( yazmaktan pek anlamıyorum anlamsız şeyler yazmış olabilirim bide pek uzun süre çalışabilen biri değilim aralıklarla daha kolay çalışıyorum) gelecek her türlü cevap için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• burada herkes 100+ yapıyor.
  • bu yüzden daha rahat yardımcı olabilirsiniz diye düşünüyorum

• fende ilk ünitelere çalış bilimsel çalışma basamakları felan garanti soru geliyor ekstra net katkısı olur.
  • Fahrenayk kullanıcısına yanıt
    SSW imp -mata botlane geldi aklıma :(

• quote:

Orijinalden alıntı: helixSNAA

SSW imp -mata botlane geldi aklıma :(

sezon 4 güzeldi ama sınavda sezon 4 yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.