Şimdi Ara

Hedef Tıp Ygs Nasıl Çalışılmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hedef ilk 5 k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saglam calismalisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Behzat Rasulinin Hakkı -- 4 Haziran 2015; 22:46:20 >
  • Okullar acilana kadar konulari tamamlayip ygs yi sadece denemeyle goturmelisin (Ben 11im böyle yapicam)

• quote:

Orijinalden alıntı: PHOBOS19

Okullar acilana kadar konulari tamamlayip ygs yi sadece denemeyle goturmelisin (Ben 11im böyle yapicam)

(yapamadı)

• Kardeşim bu lafina gore belliki sen yapamamişsin bunu yapamayanlar genellikle yazin fena calisirim diyerek kendini kandiranlar 2haftadir basladim ve ayni sekilde gidiyorum

• Ben asla yazın hayvana bağlıcam falan dememiştim zaten sakin sakin bitirdimde konuları ama ygs de yapmadık oraya girme() hem forumda hem etrafımda herkes yazın insanlıktan çıkacaktı hepsi ygs yi bitirecekti yıl içinde ygs deneme+lys gideceklerdi tabi 10 kişiden 9u bunları yapamadı
    ben hep realistim o yüzden kendimi yapamayacağım vaatlerle kandırmadım eğer Şu zamana kadar yumul yumul ders çalışan biri değilsen seninde bunu yapman zor (yapamazsın demiyorum)

Neyse

Just do it şaşırt bizi

Aynı tempoyu 2016 nın haziran ayına kadar götürmen dileği ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 4 Haziran 2015; 23:23:28 >

• quote:

Kardeşim bu lafina gore belliki sen yapamamişsin bunu yapamayanlar genellikle yazin fena calisirim diyerek kendini kandiranlar 2haftadir basladim ve ayni sekilde gidiyorum

(Temmuzda saldı)

• quote:

Kardeşim bu lafina gore belliki sen yapamamişsin bunu yapamayanlar genellikle yazin fena calisirim diyerek kendini kandiranlar 2haftadir basladim ve ayni sekilde gidiyorum

kac saat calısıyon günlük

• Casilmamali; yani ygsye. Ygs agirlikli calistim 43bine girdim bir bucuk hafta sonra lys var ve bir suru eksigim var bu siralamayi bile cekememekten korkuyorum iyice paniklemis durumdayim yetisecek de gibi degil. Sana en buyuk onerim yazin ygsyi halledip sonra tamamiyle lys calisman ygsyi denemelerle ve kucuk tekrarlarla goturmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Potenciest

Casilmamali; yani ygsye. Ygs agirlikli calistim 43bine girdim bir bucuk hafta sonra lys var ve bir suru eksigim var bu siralamayi bile cekememekten korkuyorum iyice paniklemis durumdayim yetisecek de gibi degil. Sana en buyuk onerim yazin ygsyi halledip sonra tamamiyle lys calisman ygsyi denemelerle ve kucuk tekrarlarla goturmen.

Hedefim oda hocam herkesin dediğine göre zormuş.2-3 gündür tempoyu uyduramadım 4 saat falan calıstım günde , tempoyu uydursam getiricemde bakalım Allah kerim sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugurrunlu

quote:

Orijinalden alıntı: Potenciest

Casilmamali; yani ygsye. Ygs agirlikli calistim 43bine girdim bir bucuk hafta sonra lys var ve bir suru eksigim var bu siralamayi bile cekememekten korkuyorum iyice paniklemis durumdayim yetisecek de gibi degil. Sana en buyuk onerim yazin ygsyi halledip sonra tamamiyle lys calisman ygsyi denemelerle ve kucuk tekrarlarla goturmen.

Hedefim oda hocam herkesin dediğine göre zormuş.2-3 gündür tempoyu uyduramadım 4 saat falan calıstım günde , tempoyu uydursam getiricemde bakalım Allah kerim sağolun.

Elinden geleni yap, agustos olmaz eylul olur hic sorun degil. Ve sakin ama sakin yapamiyorum diyip de kendini bitirme ileride bir gun bir seyleri yapmaya basladiginda bu sefer de keske o zamanlarda da calissaydim diye daha da buyuk pismanlik yasarsin. Ben bunu ozellikle ygsnin son haftalari netler artmaya basladiginda cok yasadim keske baslarda da calissaydim simdi cok daha iyi olurdu diye.

• Çok sağolun hocam değerli vaktinizi ayırdığınız için .

• Ben de gerçekçi bi insanım yazın ilk ayında ygs bitiririm sonra full deneme çözerim lys kasarım falan diyodum. Yazın sıkı çalışmama rağmen komple bi yaz ygs ye gitti ve denemeye geçememiştim bile :D Moral bozmak istemiyorum ama o kadar kolay değil o iş :)
  • Ygs kac k ?

• Ugurrunlu U kullanıcısına yanıt
    Aslinda kendimi sinirlamiyorum gunde 2konu yeter simdilik ramazan sonuna kadar bu tempoyla gidicemde ben bu kac saat meselesini anlamadim ben kendime hic su kadar saat calisirim demem dersin basina otururum baktim konu zor 30 40 dk falan gecmis anlayamamisim 1saat falan ara veririm sonra yine devam ederim benim calisma stilim boyle

• Hayirlisi hocam ne diyim salarsakta canimiz sag olsun ama
    "1 ömür icin 1sene" ins herkesin istedigi gibi olur

• Saolasin ne diyim

• Yazın günde 6-7 saat çalışarak simetriyi yaladım yuttum. Yıl içinde de yattım lysye okulla gittim, çok çalışmadım. Sonucum 8k lys ne olur bilemiyorum artık. Sana tavsiyem yazın ne kadar çok çalışırsan o kadar rahat edersin. Millet ders çalışırken ben pc oynuyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

Yazın günde 6-7 saat çalışarak simetriyi yaladım yuttum. Yıl içinde de yattım lysye okulla gittim, çok çalışmadım. Sonucum 8k lys ne olur bilemiyorum artık. Sana tavsiyem yazın ne kadar çok çalışırsan o kadar rahat edersin. Millet ders çalışırken ben pc oynuyordum.

Ya bir şey soracağım. Çoğunluk simetri nin fiziği kötü alma diyor ama bazısı da ben fizikte 29 a 1 yaptıysam onun sayesinde yaptım diyor ama bunu diyen 2010 - 2012 dönemi arası sınava girdi.
    Sence simetri nin fiziği güzel mi* Paramı israf etmek istemiyorum açıkçası, 1-2 kitap simetri alacağıma, diğer yayınlardan 1 adet konu anlatımlı yanına da 1-2 tane soru bankası alırım. Malum simetrilerin kitaplarının fiyatları diğer kitaplara oranla fazla. Para kolay kazanılmıyor yani.

Bir de diğer simetri kitapları nasıl* Çözsek iyi bir sonuç elde eder miyiz*

Not. Arkadaşlar shift tuşunu bozmuşum işaret yapamadığım için imla ve noktalama kurallarına uyamıyorum kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psyche of Batman

quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

Yazın günde 6-7 saat çalışarak simetriyi yaladım yuttum. Yıl içinde de yattım lysye okulla gittim, çok çalışmadım. Sonucum 8k lys ne olur bilemiyorum artık. Sana tavsiyem yazın ne kadar çok çalışırsan o kadar rahat edersin. Millet ders çalışırken ben pc oynuyordum.

Ya bir şey soracağım. Çoğunluk simetri nin fiziği kötü alma diyor ama bazısı da ben fizikte 29 a 1 yaptıysam onun sayesinde yaptım diyor ama bunu diyen 2010 - 2012 dönemi arası sınava girdi.
    Sence simetri nin fiziği güzel mi* Paramı israf etmek istemiyorum açıkçası, 1-2 kitap simetri alacağıma, diğer yayınlardan 1 adet konu anlatımlı yanına da 1-2 tane soru bankası alırım. Malum simetrilerin kitaplarının fiyatları diğer kitaplara oranla fazla. Para kolay kazanılmıyor yani.

Bir de diğer simetri kitapları nasıl* Çözsek iyi bir sonuç elde eder miyiz*

Not. Arkadaşlar shift tuşunu bozmuşum işaret yapamadığım için imla ve noktalama kurallarına uyamıyorum kusura bakmayın.

Çok iyi fizik yapan biri değilimdir ancak simetrinin fiziği pek iyi değil denildiği gibi. Fizik ygs-lys adına gidip zor bir kitap alma, ben esen aldım ne soruları çözdüm o kitapta artık saatlerimi harcıyordum işlem sorularına gelen soru V yi vermiş R yi vermiş akımı soruyordu. Daha çok sözel ağırlıklı saçma denilen kitapları al. Ha 1 en fazla 2 kitap al. O rehber hocaları yok mu o rehber hocaları... Belki 4-5 tane aldım çözmedim , illa farklı kaynak çöz diyorlar ama alakası yok. Rehber hocan varsa at sana bu kadar söylim. Çok kaynakta alma bol bol deneme çöz. Bölüm denemesi filan çöz test kitabından ziyade.

Edit: Simetri kitaplarını çöz , örneklerini çöz. Problem soruları çok iyi simetrinin. Çöz gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Kesha- -- 5 Haziran 2015; 8:32:17 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.