Şimdi Ara

Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gizli gizli okuldaki bilgisayarlardaki yapsam acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana sayga yapmaniz yeter

• up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana sayfa yapmamız yetiyor sanırım. Browser'ı indirmeye gerek yok. Yanlış mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vicdan Azabı

Ana sayfa yapmamız yetiyor sanırım. Browser'ı indirmeye gerek yok. Yanlış mıyım?

browser'ı da indirin. kullanmasanız bile dursun bi köşede. önemli olan anasayfayı yandexfb yapıp ordan arama yapmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi browserı indirelim mi yoksa chrome ana sayfasını yandexfb yapsak yeterli mi ? Browsera baktım fena değil kullanılır ama chrome alışkanlık oldu bırakmak zor
  • Şuan integral forex ile sponsorluk anlaşması imzalıyorlar. Rvp nani volkanda orada. Rvp ve naniyi her yere götürüyoruz abi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ErhnUnl57

Arkadaşlar şimdi browserı indirelim mi yoksa chrome ana sayfasını yandexfb yapsak yeterli mi ? Browsera baktım fena değil kullanılır ama chrome alışkanlık oldu bırakmak zor

Borowser'i de indirin bence ne olur ne olmaz
  • Browser fena değil Chrome altyapısını kullanıyormuş zaten. Sevmeye basınca sayfanın en başına dönmesi güzel düşünülmüş

• mission completed.
     Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Browser fena değil Chrome altyapısını kullanıyormuş zaten. Sevmeye basınca sayfanın en başına dönmesi güzel düşünülmüş

Sekmeye olacak o

• quote:

Orijinalden alıntı: reLo

Bir deli kuyuya taş atmış....

ahahaha konuyu özetleyen cümle
  • Yandex tarayıcıda da ana sayfayı
    quote:

http://www.yandex.com.tr/fb
    yapın nolur nolmaz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

yandex kime bağlı acaba
  • Aciklamada

"Günde 25-30 kez Fenerbahçe Yandex Browser veya Fenerbahçe Yandex Arama Motoru kullanan bir Fenerbahçe taraftarı, bir yılın sonunda kulübüne 36 dolar kazandıracak. Diğer arama motorlarını bırakacaklar. Biz bunu 1 yıl için 1 milyon taraftar olarak hesap ettik. Bu durumda gelir 36 milyon dolar olacak. 2 milyon kişi ararsa bu rakam 70 milyon dolara çıkacak"

denilmis.... yani 1 yil boyunca her gun 25-30 kere giren taraftardan yil sonunda klubun kazanci 36$. Biraz zor gelir elde eder klup bu konseptten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Aciklamada

"Günde 25-30 kez Fenerbahçe Yandex Browser veya Fenerbahçe Yandex Arama Motoru kullanan bir Fenerbahçe taraftarı, bir yılın sonunda kulübüne 36 dolar kazandıracak. Diğer arama motorlarını bırakacaklar. Biz bunu 1 yıl için 1 milyon taraftar olarak hesap ettik. Bu durumda gelir 36 milyon dolar olacak. 2 milyon kişi ararsa bu rakam 70 milyon dolara çıkacak"

denilmis.... yani 1 yil boyunca her gun 25-30 kere giren taraftardan yil sonunda klubun kazanci 36$. Biraz zor gelir elde eder klup bu konseptten.

Mobil uygulama gelirse rahatlıkla asılır dostum

• Bir Galatasaraylı olarak, Fenerbahçe taraftarının yandex kullanmasını destekliyorum. Bildiğim kadarıyla Google Türkiye'ye gelirlerinden dolayı vergi ödemiyor. Yandex kullanımı artarsa, Google'ın pazar payı düşecek. Ancak Google tekelini yıkmak mümkün değil.

Bu ayki ülke genelindeki arama motoru kullanım istatistikleri. Bu istatistikler sadece PC kullanıcıları için geçerli.

Bu siteden istediğiniz zamana göre kullanım oranlarına bakabilirsiniz.
    http://gs.statcounter.com/#desktop-search_engine-TR-monthly-201508-201508-bar

• Yandex'i engelledim .
  • Beşiktaş da anlaşma yapmıştı yanılmıyorsam bi kaç defa kullandım ama rezil, google varken yandex kullanmayın işiniz aksayabilir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.