Şimdi Ara

HEADSET sorunsalı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir adet head set aldım (şu sodom'dan çıkan üstünde PS logosu olan) bu aleti USB ile tanıttım ps3'e.. herşey buraya kadar güzel..

sonra COD4 açtım , nickin yanında kulaklık olduğuna dair ''volume'' resmide çıktı.. fakat kulaklıktan ses gelmiyor ve benim söylediklerim hoparlörlerden duyulmuyor?? ben şimdi anlamadım bu bir sorunmu? ben neden kendimi duyamıyorum ve headsetin kulaklığından neden ses gelmiyor?

teşekkürler..

• forumda kimse headset kullanmıyormu , hiçmi tecrübesi olan yok :S
  • ayarlarda kulaklık mikrofon sesi testi ve ayarı bulunuyor. Accessories settings >> Audio settings . Kulaklığın çalışıp çalışmadığını burada görebilirsin. Ayrıca manage BT device dan input ve output device olarak kulaklığı seçmelisin.
  • kulaklığın üstünden büyük microfon tuşu var ona basmışsındr...ona basınca sesin gitmiyor sadece karşıdakilerin sesini duyuyorsun tekrar basınca normal hale dönüyor
  • evet turkopol ve pisnick arkadaşların söylediklerini yaparsan sorunsuz konuşursun.
  • zaman ayırıp yardım ettiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.. birazdan deniycem söylediklerinizii.. sağolun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.