Şimdi Ara

HDMI 2.0 Fiber - 2.1 Fiber tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir projeksiyon aldım viewsonic px 701 4k. mi box s 4k ile Netflix ve amazon üzerinden film dizi izleyeceğim ara ara Digiturk'te maç ve ps3 te pes 2013 tarzı oyunlar. projeksiyonun girişi 2.0b olarak gördüm. sanırım mibox çıkış ise 2.0a

görüntüleri aktarmak için oda ortasından kablo geçirip izledikten sonra toplamak yoluyla 7.5 metre gizleyerek götürürsem sabit kalacak biçimde 15-20 mt hdmi kabloya ihtiyacım olacak ve sanırım fiber olması gerekiyor bu uzunluklarda. projeksiyonun Hdr ve Hlg desteği var. Bu durumda benim kullanmam gereken kablo 2.0b mi olmalı yoksa 2.1 almam farklı avantajlar sağlar mı bana?

2.0b hdmi da 5 metre, 2.1 hdmi da 3 metre üzeri premium sertifikası yok öğrendiğim kadarıyla. Epey övülen paugge'de ise fiber'e geçince premium sertifikası vermiyor sanırım . önerileriniz ne olur bana?

premium sertifikalı kabeldirekt fiber kablo var amazonda yurtdışından geliyormuş nasıldır?

ya da farklı bir marka öneriniz olur mu ? tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

• Merhaba, bu linkte istediğiniz özellikte kablo bulabilrisiniz.

amazon
    Paugge Ultra Sertifikalı AOC Fiber Hdmi 2.1 Kablo - 48Gbps, 8K 60Hz, 4K 120Hz, 4K 60Hz, eARC, HDR, D-HDR, HDCP2.3, Dolby Vision, Dolby Atmos (10 Metre)
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0B3W1DNLN/ref=ox_sc_saved_image_1?smid=A18XM1G18FEGZV&psc=1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.