Şimdi Ara

HDD SES SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımda bulunan HDD sürekli olarak yüksek ses yapıyor. Ses çarpma veya sürtünme sesi gibi değil bir uğultu halinde ve devamlı. iş yerinde bir sürü aynı bilgisayardan var ancak sadece benimkinde bu sorun var. kendi bilgisayarım olduğu için kurcalamak istemiyorum gerek var mı teknik servisi aramaya tecrübesi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cosica

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımda bulunan HDD sürekli olarak yüksek ses yapıyor. Ses çarpma veya sürtünme sesi gibi değil bir uğultu halinde ve devamlı. iş yerinde bir sürü aynı bilgisayardan var ancak sadece benimkinde bu sorun var. kendi bilgisayarım olduğu için kurcalamak istemiyorum gerek var mı teknik servisi aramaya tecrübesi olan var mı?

Toshiba mı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAYIR, WD.

TEKNİK SERVİSİ ÇAĞIRDIM BAKACAKLAR OLMAZSA DEĞİŞTİRECEKLER, SANIRIM DEĞİŞMESİ GEREKECEK. SES KÖTÜ, TEKNİK SERVİS DE BEĞENMEDİ SESİ :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 4 Mart 2014; 11:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

HAYIR, WD.

TEKNİK SERVİSİ ÇAĞIRDIM BAKACAKLAR OLMAZSA DEĞİŞTİRECEKLER, SANIRIM DEĞİŞMESİ GEREKECEK. SES KÖTÜ, TEKNİK SERVİS DE BEĞENMEDİ SESİ :)

Umarım değişim olur.benimkiler WD ama ses yok

Toshiba baya bi sesli.ondan sordum

• Hocam bende de Toshiba var 1 tb (Ici Hitachi) önceden hiç ses yok gibiydi şimdi ara ara tıkırdiyor.

• Teknik servise alacak bilgisayarı. verilerimi yedekliyorum artık. eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Hocam bende de Toshiba var 1 tb (Ici Hitachi) önceden hiç ses yok gibiydi şimdi ara ara tıkırdiyor.

Ben kasa alacağım zaman ucuz olduğu için toshiba yazdım ordaki.arkadaş uyardı sağolsun çok ses var dedi ondan fiyatını geri çektiler diye

• Bir daha Toshiba hard disk almayı düşünmüyorum hocam , durduk yere ses yapmaya başladı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.