Şimdi Ara

hd4770 ve hd4850 aynı paraysa?(ki oyle)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    MSI R4770-T2D512 Radeon HD4770 512MB GDDR5 PCI Express 2.0 x16 HDCP Ready CrossFire Supported Video Card
    ve
    Sapphire Radeon HD4850 512MB DDR3 Dual DVI / TVO PCI-Express Graphics Card

sizce hangisi alınmalıdır
    bu arada sistemim
    amd x2 6000+
    corsair 800mhz 2gb ram
    tagan 400w

son soru 4850 oc yapılıyo mu ve oc li performansıyla 4770nin ocli performans karsılastırması nasıl hepinize tesekkurler

• voltajı verirsen 4850 de oc olur , ve tercihin 4850 olmalı.
  • tskrler hocam peki 400w tagan bunun icin sorun yaratır mı sizce
  • HD4850 'de Vapor-x Sapphire çok uygun bence stok sorunu da yok onu tercih edin...

Tagan 400w yeterli gelir, işlemci ve ekran kartına çok aşırı o.c yapmadığın sürece...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokalpgultekin

tskrler hocam peki 400w tagan bunun icin sorun yaratır mı sizce

4850 ler için 450 watt öneriliyor , siz psu nun üzerine bakın peak kaç yazıyor?
  • herkese tesekkurler yardımlarınızdan dolayı bu arada ikisininde fiyatı 119 dolar haberiniz olsn abdden gelen tanıdık es dost warsa getirtmek karlı gibi duruyo ama malasef vapour yok amazonda referansı war napalm o da yeter surda oynayacagımız 3 ay:D
  • emre abi vatan tagan 400 diye werdi ama kutusunda baska bise yazıyodu silver power dı sanırım sordum tagan bu gercek aslan gibi ucuyo kacıyo demisti ama :D
  • hd 4770 f/p liderliğini son fiyatlandırmalardan (+200 tl) sonra kaybetti . en azından ülkemizde bu durum geçerli

o yüzden çok rahat o.c olabilen hd4850 seçilebilir aynı fiyata

yada üstüne biraz daha ekleyip hd4870 yada gtx260 alınabilir

bu arada hd4830 modelini unutmayın çok ucuz şu sıralar
  • quote:

emre abi vatan tagan 400 diye werdi ama kutusunda baska bise yazıyodu silver power dı sanırım sordum tagan bu gercek aslan gibi ucuyo kacıyo demisti ama :D

Şu durumda sorun çıkacağını sanmıyorum ama yinede garanti olsun diye söyledim psu nun üzerine bakıp söylerseniz daha iyi olur.
  • 120dolara 4850 olayı bnce iyi hos hem oc de oluyomus ama benim powerdan korkum war gercek 400 die aldım taganın dedi vatanhttp://www.dijitaltrend.com/index.php?main_page=product_info&products_id=1199 sanıırm buydu powerim islmciyi oc etmedim sadece ekran kartını etmeyi dusnuyoorm4850 yi sorun cıkarırmı ki kereta :D
  • quote:

120dolara 4850 olayı bnce iyi hos hem oc de oluyomus ama benim powerdan korkum war gercek 400 die aldım taganın dedi vatanhttp://www.dijitaltrend.com/index.php?main_page=product_info&products_id=1199 sanıırm buydu powerim islmciyi oc etmedim sadece ekran kartını etmeyi dusnuyoorm4850 yi sorun cıkarırmı ki kereta :D

oc yapmayacak olsan idare eder derdim ama oc yapacağın için kesin birşey söyleyemem.Sistemini buradan seçip hesaplattırabilirsin:
    http://eu.msi.com/index.php?func=power

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreonal69 -- 1 Haziran 2009; 1:27:38 >

• cok tskler emre abi ve yardımı dokunan herkese cok tesekkur ederim
  • quote:

cok tskler emre abi ve yardımı dokunan herkese cok tesekkur ederim

Rica ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.