Şimdi Ara

hd4200 yerine tavsiye ekrn kartı ne olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam amd x2 64 bit 4800+ 2.5ghz işlemci 667mhz 3gb ddr2 ram 450w psu biostar ta-785ge 128m anakartlı bir sistemim mevcut anakart üzerindeki hd4200 ün yerine ekran kartı almak istiyorum tavsiyeniz nedir.

ayrıca bu makineyi hızlandırmak için başka ne gibi bir işlem yapabilirim anakartım yeni nesil işlemcileri destekliyor yardımlarınız bekliyorum

• Anakart 940pin üretimli, yeni işlemcileri destekler fakat bios desteği ile ve 938pin işlemcilerde tam performans vermez, sisteminizi tümden değiştirmeye bütceniz yoksa alttaki ekran kartı ile idare edin.

http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-detay_24452_PALIT_GeForce_GTS_250_Green__512_MB__GDDR3__256_Bit__Ekran_Karti.html
  • peki siistemi nasıl değiştirmeliyim yada nasıl bir sistem kurmalıyım x4 yada x6 lı bi sistem olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercimekus -- 1 Şubat 2011; 13:59:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercimekus

peki siistemi nasıl değiştirmeliyim yada nasıl bir sistem kurmalıyım x4 yada x6 lı bi sistem olabilir

Zaten şu durumda anakart değiştirince işlemci, ram'de değiştirmeniz gerekecek, iyi bir ekran kartı içinde iyi bir psu almanız gerekiyor, sonuç olarak eski kasanızı satıp yeni bir kasa toplamanız olası. Her şey bu iş için ayıracağınız bütceye bakıyor kısacası, bu işe ne kadar para ayırabilirsiniz?
  • 2000tl ye kadar bütcem var
  • bence sadece e.kartı ile devam et. buldozer için iyi limitin var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.