Şimdi Ara

HD uydu alıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar digiturk'ten bana kalan HD dt 9102 HD uydu alıcısını kullanarak Türksat yayınlarını izliyorum.

Türksat 4a'dan önce TRT HD, TRT 1 HD gibi Kanalları izliyordum. Bu güncelleme sonrası bazı sorunlar yaşamaya başladım.

Daha önce izledim aşağıdaki kanalların HD versiyonlarını izleyemez oldum.
    - Trt 1 ve TRT HD Kanalları
    - semerkand HD
    - cnn türk HD

Ayrıca malum güncelleme yapıldıktan sonra kanal d ve grubundaki kanalların HD versiyonunu izleyemedim.

HD uydu alıcıdan memnunum aslında, Kanal geçişleri son derece hızlı, Menüsü sade ve kullanışlı..

Ama yukarıda bahsettiğim sorunlar ve maçlarda şifre girmesi nedeniyle yeni bir HD uydu alıcısı almaya karar verdim.

Aradığım özellikler kısaca A spor HD, TRT HD, NTV Spor gibi kanalların verdiği maçları izlemek,

Ve hızlı kanal geçişi sade ve kullanışlı menü..

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

NOT : 300-400 liralık içinde Android vs olan şeyler ihtiyacımdan fazlasını verir. Evimde Apple tv kullanıyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.teknosa.com/urunler/110240547/next-pandora-fhd-android-4-0-hybrid-uydu-alici

yukarıdaki linkteki ürünü almanızı tavsiye ederim hocam ancak piyasada daha uygun teknosa malum pahalıcı bir satış politikası izliyor
  • Hocam 459₺ çekmiş adam piyasada daha ne kadara ucuz olabilr

• sd düşünürsen stoklarımızda bol miktarda mevcuttur. Hd modeller de yakında gelecektir.

Bir bak istersen:https://www.anotmarket.com/Elektronik/Uydu_Sistemleri/direk-scart-mini-uydu-alcs-ant2176
  • Yok hocam zaten trt HD olduğu halde izleyemiyorum diye ertuğrul'u izlemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.