Şimdi Ara

HD Receiver Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aslında konuyu açmadan önce epey araştırma yaptım ancak net bir karar verememekle birlikte kafam daha çok karıştı. 250.-TL'ye kadar çıkabileceğim, kanal geçişleri hızlı ve HD yayınlarda donma yapmayacak ve BİSS şifrelerini çözebilen HD receiver tavsiyelerinize ihtiyacım var. Mini cihaz olmasına gerek yok normal cihaz bakıyorum.

Özetle istediğim cihaz;

1-Hızlı kanal geçişi
    2-Yayınlarda donma yapmaması
    3-Biss şifresi çözmesi
    4-250 TL'lik bütçe

kriterlerine sahip olması yeterli.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• next minix black hd hiremco jet hd yada botech pico 207 hd botech pico 200 hd. hepsi guzel cihazlar fiyatlarida uygun kolay gelsin bunlar minileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 0534 -- 31 Aralık 2012; 20:59:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • next ten uzak durun hiremco FXHD 10 numara biss kolayca açıyor ve kanallar hızlı Cccam serverlede sorunsuz yabancı kanalları şifreleri çözerek seyredersiniz..
  • başka önerisi olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phenerlee

Merhaba arkadaşlar,

Aslında konuyu açmadan önce epey araştırma yaptım ancak net bir karar verememekle birlikte kafam daha çok karıştı. 250.-TL'ye kadar çıkabileceğim, kanal geçişleri hızlı ve HD yayınlarda donma yapmayacak ve BİSS şifrelerini çözebilen HD receiver tavsiyelerinize ihtiyacım var. Mini cihaz olmasına gerek yok normal cihaz bakıyorum.

Özetle istediğim cihaz;

1-Hızlı kanal geçişi
    2-Yayınlarda donma yapmaması
    3-Biss şifresi çözmesi
    4-250 TL'lik bütçe

kriterlerine sahip olması yeterli.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hiremco Turbo Hd 2 ve Neta 6400 Hd tercih edilebilir. 6400 Hd görüntü kalitesi
    ve kanal geçişleri açısından güzel bir cihaz. Turbo Hd 2 de güzel, artı olarak iyi
    bir media player desteği var, tuner-çekim gücü açısından 6400 Hd'ye göre biraz
    daha iyi. Her iki modelinde Biss şifre çözme desteği vardır. Dolayısıyla Ntvspor,
    Trtspor gibi kanalların yayınladıkları Biss şifreli maçları seyredebilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/liste/neta-hd-sayisal-uydu-alicisi-dsr-hd-6400/productDetails.aspx?productId=evnetadsr6400&categoryId=155057

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=10037641

• Anladığım kadarıyla Hiremco Turbo HD 2 ön plana çıkıyor. Negatif yönleri var mıdır? Başka bir ürün tavsiye eder misiniz?
    (Öneride bulunan arkadaşlara çok teşekkürler!!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: phenerlee

Anladığım kadarıyla Hiremco Turbo HD 2 ön plana çıkıyor. Negatif yönleri var mıdır? Başka bir ürün tavsiye eder misiniz?
    (Öneride bulunan arkadaşlara çok teşekkürler!!)

bende turbo hd 2 kullanıyorum, memnunum, menüsü, kullanımı genel anlamda çok kolay, görüntüsünden de memnunum, tavsiye ederim
  • başka derseniz maaleseft hiremconun üzerine iyi cihaz var mı bazılarına azbox denilen cihaz var ama ne kadar kullanıcısı var bilemem hiremco fena değil sizi fazlasıyla memnun eder....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.