Şimdi Ara

HD FİLMLERDE FİLMLERİN DXVA ÖZELLİĞİNİ DESTEKLEYİP DESTEKLEMEDİĞİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 720p filmleri kışın bilgisayarımda kasma olmadan izleyebiliyordum, bazı filmlerde nadir olarak kasma yapıyordu fakat zamanla pc'im (özellikle boyutu yüksek olan) 720p filmlerde kasmaya başladı format attım gene aynı değişen birşey olmadı baya bir araştırdım nasıl düzelebilir diye ancak ne coreavc ne de başka birşey işe yaramadı. Sistemim Pentium 4, 3.00 Ghz, 2 GB Ram ve Ati Radeon 9250 ekran kartına sahip. En sonunda dxva özelliği olan Ati Radeon HD kartlarından almaya karar verdim, ekran kartımın slotu agb türünden o yüzden fazla pahalı olmayan işimi görebilecek Powercolor Ati Radeon HD 3450 model ekran kartını almak istiyorum, fakat bu dxva özelliğinin filmlere bağlı olduğunu öğrendim, yani bütün hd filmlerde dxva desteği yokmuş, size sorum hd filmlerde dxva desteğinin olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ve siz benim yerimde olsaydınız ekran kartı alır mıydınız yoksa hiç masraf yapmayıp ileride yeni bir pc'mi alırdınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.