Şimdi Ara

hd 6790 görüntü yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internettenhttp://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i5-3470-32-ghz-8-gb-ddr3-1-tb-hdd-2-gb-amd-hd8350-win-8.html bilgisayarı aldım. içinde hd 8350 ekran kartı vardı. bende elimdeki hd 6790 ekran kartını pc ye taktım dediğim gibi kasadan işlemci fanından ses geliyor ama görüntü yok sonra sorun güç kaynağındadır dedim 500w bir güç kaynağı aldım ama gene aynı sorun neden olabilir hd 8350 varken çalışıyor ama hd 6790 ı takınca çalışmıyor

• anakart ekran kartini gormuyor olabilir.anakartin bios guncellemesi varsa yapip tekrar deneyin.ikinci olarak ki bu ilk dedigimden daha muhtemel 6790 kartinda guc kaynagindan gelen ve karta takman gereken bir guc kablosu var onu taktigindan emin ol.eger guc kaynaginin dedigim 6pin kablosu yoksa ekran kartinin kutusundan donusturucu kablo cikiyor olmasi lazim eski 4pin kablolarina baglanan.
  • güç kablosunu taktım bios güncellemesini bulabilirsem yapıcam teşekkürler.
  • İşi bilmiyorsanız her ekran kartının içinden Quick Start çıkıyor okusanız yaparsınız montajını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güç kaynağı kaldırmıyordur başka bir güç kaynağı varsa birde onunla deneyin..
  • 500 wattlık bir güç kaynağı aldım 75 watt istiyo diye biliyorum ekran kartının yetmesi gerekmiyo mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.