Şimdi Ara

hd 5770 e slim kasa yavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

evet biraz saçma gibi duruyor ama 5770 in sığabileceği en küçük kasa size göre hangisidir

mümkünse satın alabileceğim türden olsun link verirseniz iyi olur

araştırmalarıma göre zalmanın o şekil bir kasası var küçük

kart 12.5 santim

• %100 emin olmadan Akasa Midas gibi görece daha yüksek dahili PSU olan bi kasa olabilir. Slim kasalarda genelde düşük güçlü psu oluyor ucuz olanlarda. Slim kasalara uygun, uygun fiyatlı psu da kolay bulunmuyor o yüzden psu da yerine göre sorun olma ihtimali taşıyorsa iyi psu olan bi kasa daha iyi seçim olabilir belki. En ucuz 60-80tl oluyorlar ve genelde 150-300w gibi psu ları oluyor. midas da doğru hatrlıosam 450w psu olması lazım. Diğer slim kasalara göre biraz kaba ve slim kasadan çok mini-tower gibi gözüküyo ama 16cm den az genişliğ var. genişlii 16cm ama kasanın ön tarafındaki plastik azıcık daha geniş gözüküyor gibi yanılgı yaratabiliyor pc labs da galiba karşılaştırmışlardı. Standart ekran kartı faln rahatça sığar, 5770 de. ilerde daha derin bi kart takmak istersen sorun çıkartır ama 25cm faln kart mesafesi ve psu konumu yüzünden. Diğer arkadaşlar da yorum yapabilir, ama hem en çok 150tl civarı fiyatlı hemde iyi psu olan slim kasa pek yok zannedersem.

• akasa midasın powersız olanı yada ikinci eli varmı acaba
  • teknobiyotikin outlet bölümünden aksayı 100 tl ye aldım kırık tırnakları basit bir şekilde onardım
    bu ksanın üsütmdeki power gerçek gücünü verir mi acaba sağlam bişeye benziyor 6 pin güç kablosuda var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.