Şimdi Ara

HAZIRNET...!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ankaraya taşınıyorum ve memleketteyken babamın üzerine olan adsl i taşımak için telekoma gittim bugün...bana bu paketin kablosuz olduğu için taahhütümde ekimde biteceği için modem ücreti vermeniz gerekir taşımak için dendi...dondurmak istedim hattı ama taahhüt yine uzayacakmış bu seferde.bunun üzerine hazırnete geçirelim sizi dediler bende ankaraya gidince buradaki adsl hatdan kimse internete girmeyeceği için her ay 60 tl(netlimitsiz paket bu arada) taahütü doldurana kadar boşuna para vermemek için kabul ettim bu teklifi...şimdi sorum şu; bu internet hiç kullanılmayacak modem hiç açılmayacak fatura gelecekmi sabit vs felan birde modemin her açılışı için mi 2 tl yoksa 24 saat içinde kaç kere açarsan aç yine 2 tl mi....teşekkürler....

• modemi açtığında otomatik bir sayfaya yönlendiriyor. sayfada ücretli internet kısmına girip günlük veya saatlik olmak üzere iki seçenek çıkar karşınıza.
    günlük 2tl, saatlik 1 tl. hangisini istiyorsan seçip gerekli bilgileri girdikten sonra satın al tuşuna basıp interneti açmış oluyorsunuz. günlük alırsan hangi saatte açarsan aç bir daha ki saat 02:59'a kadar modemi kaç defa açarsan aç 2 tl fatura ödersin o gün için. modemi aç kapa yapma ile ücretlendirmenin bir ilgisi yok. siz bilgilerinizi girip int. satın alma işlemi yapmadıkça int. açılmıyor.

şu an için sabit bir ücret yok bu hizmet için. fakat şöyle bir durum var. bu bir kampanya ve kampanya bitince sabit ücret olacağına dair bilgiyi kurumsal kampanya detaylarında okumuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

modemi açtığında otomatik bir sayfaya yönlendiriyor. sayfada ücretli internet kısmına girip günlük veya saatlik olmak üzere iki seçenek çıkar karşınıza.
    günlük 2tl, saatlik 1 tl. hangisini istiyorsan seçip gerekli bilgileri girdikten sonra satın al tuşuna basıp interneti açmış oluyorsunuz. günlük alırsan hangi saatte açarsan aç bir daha ki saat 02:59'a kadar modemi kaç defa açarsan aç 2 tl fatura ödersin o gün için. modemi aç kapa yapma ile ücretlendirmenin bir ilgisi yok. siz bilgilerinizi girip int. satın alma işlemi yapmadıkça int. açılmıyor.

şu an için sabit bir ücret yok bu hizmet için. fakat şöyle bir durum var. bu bir kampanya ve kampanya bitince sabit ücret olacağına dair bilgiyi kurumsal kampanya detaylarında okumuştum.

kardeş ben modemi açtım şu an netede giriom senin dediğin gibi bi şey hiç gelmedi dahası kendi sitesindede yok ama paketim hazırnet görünüyo ttnet işlem merkezinden...

• sanırım ttnet aboneleri için durum biraz farklı. ben türk telekom için yazmıştım. ilk başladığında lokum adsl adındaydı bu hizmet sonra şikayet alınca ttnet hazırnet isminde vermeye başladı hizmeti. servisle ilgili sıkça sorulanlar linkini veriyorum. umarım yardımcı olur.

http://www.ttnet.com.tr/web/308-2063-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_sikca_sorulan_sorular_-_kampanyalar/hazirnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

modemi açtığında otomatik bir sayfaya yönlendiriyor. sayfada ücretli internet kısmına girip günlük veya saatlik olmak üzere iki seçenek çıkar karşınıza.

o lokum internet için geçerli iei.
    hazırnette 4 mb a ulaştığın anda 2 lira fatura yansır ve gün gece 3 ten diğer gce 3 e kadar 2 lira sabit kullanım sınırsızdır.

• 17 tl fatura geldi
  • 12Tl fatura geldi,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.