Şimdi Ara

hazır script ile website yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Suanda wordpress üzerine kurulu bir sitem var. Ama kullanımı zor oldğu için internetten Hazır script dosyası bulup indirdim fakat web sitemle bağlantı kuramadım. Youtube anlatımları takip ediyorum yapamıyorum bir yerlerde hata veriyor bu konu yardımcı olabilirmisiniz.
    Ücret karşılığında yapan siteler var. Anlayan bir arkadaşımız varsa yardımcı olursa ücretini öderim. (videolarda baktığımda zor bişey olmadığını gördüm ama herkes bildiği işi yapsın die boşa demiyorlar beceremedim :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SNS15 -- 29 Mart 2017; 14:56:52 >

• Konuyu biraz daha açman gerek bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulduğun ne scripti aspmi phpmi

bence wordpressi öğrenmeye çalış binlerce eklenti sayesinde dilediğini rahatça ekleyip çıkartabilirsin.
  • Anladığım kadarıyla kurulumu başaramamışsın. Filezilla programını indir Kullanığın Host un Cpanel inden ftp hesabı oluştur filezillaya giriş yap wordpress dosyalarının tamamını seçip public dosyadının içine at sonra hepsi yüklenince sitene gir oradaki şeyleri doldur cpnalden MySQL veri tabanı oluştur mysql kısmına mysql kullanıco adı ve şifreni gir gerisi türkçe zaten onları anlarsın. Birde arama motorlarının sitemi indexlemesine izin verme seçeneğini seçme seçersen siten google veya diğer motorlarda görülmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.