Şimdi Ara

Hazır Kod Ve Script (İstekler Muhakkak Cevap Bulur) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
16.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar phpbb ile ilgili sorunlarınız itina ile çözülür,

Ayrıca bu konuyu da devam ettirmek isterim,

İstek phpBB MOD/Hazır Kod/Hazır Script

Bir de herkes banlnmış yaw neden?
  • ya kardeş bu mp3 kodları olmuyo.frontpage de çalıştıramadım.
  • arkadaşlar web sayfası açmak ve onu geliştirmek,reklam alıp bundan para kazanmak,web sayfası açmak için gerekli olan pooramlar vs.vs.vs. bütün bunların nasıl olduğunu ennnnn güzel şekilde anlatacak birini arıyorum lütfen yardım ediiinnn
  • date() veya time() kodu sayfanın açıldığı bilgisayarın tarihini veya saatini alıyor. bunun yerine serverın tarih ve saatini nasıl alabilirim ? yardımlarınız için teşekkürler. (vbscript)
  • benimde bir isteğim var bi resim var (php veya html olsun kod) bu resma sağ basılmayacak ama resim haricinde heryere sağ basılabilecek nasıl olur acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet_gd

benimde bir isteğim var bi resim var (php veya html olsun kod) bu resma sağ basılmayacak ama resim haricinde heryere sağ basılabilecek nasıl olur acaba

Sanırım böyle bişi mümkün değil,
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gece Yarısı

arkadaşlar web sayfası açmak ve onu geliştirmek,reklam alıp bundan para kazanmak,web sayfası açmak için gerekli olan pooramlar vs.vs.vs. bütün bunların nasıl olduğunu ennnnn güzel şekilde anlatacak birini arıyorum lütfen yardım ediiinnn

Daha detaylı sorunu sorarsan yani tek tek sorarsan yardımcı olabilirim,

(Bu arada arkadaşlar buradaki o tasarım bilmemkimnler hep aynı kişiler miymiş ne? Hep banlanmıuşlar, Neyse önemli değil zaten,)
  • quote:

Orjinalden alıntı: C1 SaNSui

Sanırım böyle bişi mümkün değil,

Dostum peki ben nette dolaşırken gördüm bi tablo vardı bu tablo içinde sağ tıklanmıo ama toblo dışında ntıklanıo bede o tablo içine koyarım resim olmaz mı ama bi kod vardı sanırım sordum bi kaç kişiye evet dedi bi kod vardı ama hatırlamıom dedi yok bulamadım ya lütfen yardım
  • Tamam arkadaşım yapacağın resmi farklı bir html sayfasında yap sonra içine sağ tıklama yasağını koy, daha sonra bu sayfayı sitende resmin gözükmesini istedğin yere include et, belki olabilir, sadece den diyorum,
  • maalesef olmuyor denemiştim
  • O zaman ben yardımcı olamayacam, burada daha profesyonel kişiler var, onlarada sor istersen bi,
  • Çok teşekkür ederim herşey için bu konuya aboneyim eğer biri bişi yazarsa haberim olur tekrar saoll
  • Önemnli değil, sen bilirsin, eğer bulursam emin olur hiç tereddüt etmeden yazarım,
  • tekrar tşk ederim
  • merhaba bana foruma yazılan son on makaleyi ana sayfaya atacak script lazım bu öncelik sonrakiler ise şu yeni moda sağda sayfayı aşşaya çektikçe aşşaya inen reklam kısımları varya onlar hakkında bilgi istiyorum birde ekranın yukarı kısmında üzerine mausla gelince açılan reklam butonları hakkında bilgi veriirseniz sevinirim şimdiden teşekkurler
  • Şimdi öncelikle forumun asp mi php mi?

Bana yardımcı ol ki bende sana olayım,

Sonra phpbb ise

phpbbhakcs.com
    phpbb.com/mods
  • ve son sorunada ben cevap vereyim o bir flash dır flash yaparsıno özelliği verirsen olur diğerlerini bilemeiyorum ama benim b scriptim vardı asp script onda kayan yazı var alttan üsete ve imleç gelince duruyor bulabilirsem verrim benbde
  • HTML olarak vardı, o sayfa aşağı inince aşağı yukarı çıkınca yukarı, pardon java script fakat hatırlamıyom, bir bakim CD mi bulabilirsem içine kaydetmiştim, eğer bulursam yardımcı olurum,
  • adobeturk.com da belki bulabilirsin,
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baron17

quote:

Orjinalden alıntı: mehhek

selam bana wap uyumlu asp kodu lazım poly melodilerimi yayınlicam.

lütfen vs kelimeler kullanman daha hoş olmazmı nihayetinde arkadaş burda para almıyor size hizmet

tekrar selam arkadaşlar... Baron17 kardeş kötü niyetli yada kaba bir söylem değil bu. "Bana çabuk kod ver" diye bi anlam çıkardıysan yuh artık sana zaten arkadaşım çok güzel yardımcı oluyor herkeze bana da olduğu gibi.sağolsun... verdiği kodları aldım lazım olur Ancak istediğim bu kod değildi aceleden çok kisa yazdım.ben klasor içindeki melodilerimi listeleyen ve içinde arama motoru bulunan bir kod ariyorum.bu bahsettiğimin php versiyonu var çok da güzel çalışıyor ancak asp gibisi yok..asp'ye geçmek istiyorum..Yardımcı olursanız sevinirim.http://hekimogluwap.uni.cc

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.