Şimdi Ara

HAYIRLI OLSUN PSN PLUS ARTIK TÜRK PSNDE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
3
Favori
11.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkce içerikli oyunlar kadar saçma sapan gelen birşey yok......

Çok tepki alırım bu lafımdan biliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victory!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

Türkce içerikli oyunlar kadar saçma sapan gelen birşey yok......

Neden boyle dusunuyorsun cok merak ettim

• Ben de az önce fark ettim, oyun yönünden kiralama modeli kafama yatmadı(üyeliğin bitince oyunda biter mantığı).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

Türkce içerikli oyunlar kadar saçma sapan gelen birşey yok......

Çok merak ettim ingilizceyi nerde öğrendin ve ingilizce bilmeseydin bu yoruma ne cevap verirdin ama önce ingilizce bilmediğini düşünerek ve objektif bı sekilde cevap ver

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Bu PSN Plus kadar gereksiz birşey görmedim. Sony iyi kekliyor milleti

Bunların hepsini bedava oynuyorsun.Kek mi oluyor şimdi bu?
    Motorstorm Apocalypse
    Deus Ex Human revolution
    LBP2
    Darksiders
    War hammer 40000: Space Marine
    Outland
    Renegade Ops
    Odd world Strangers Wrath Hd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 12 Temmuz 2012; 0:25:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Motorstorm Apocalypse
    Deus Ex Human revolution
    LBP2
    Darksiders
    Outland
    Renegade Ops

Aslında bedava denemez. En az 29Lira vermek gerekiyor.
  • Neresinden bakarsanız bakın plus avantajlı. 3aylık kardeşlikle 15lira verdim. 3ay içinde darksiders indirir bitirir silerim diğer oyunları özellikle odd world u çok merak ettim, indirir oynar silerim Ki yeni içerik falan geldiği zaman

He ayrıca bana göre de Türkçe içeriği saçma bulmak kadar saçma bi şey yok..
  • Arkadaslar almak için girdim store a.Kredi kartı bilgilerini ve adres bilgilerini girdim.Ama hala credit card information iş not valid diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Motorstorm Apocalypse
    Deus Ex Human revolution
    LBP2
    Darksiders
    Outland
    Renegade Ops

Aslında bedava denemez. En az 29Lira vermek gerekiyor.

Plus üyeliği ayrı.O kadar oyunu 29 tl'ye alabilirmiydin...

• Hala bir xlive degil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bamya Avcisi -- 12 Temmuz 2012; 1:19:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

Bilinmeyen bir kaç konuya netlik getirelim. Ben hata yaptıysam eğer düzeltilirse sevinirim.

1-) Aldığınız üyeliğinizin süresi ne kadarsa, bedava içerikleri o süre bitimine kadar kullanıyorsunuz. Süre bitince oyunlar kullanılamaz hale geliyor.
    2-) Oyunu silmezseniz, süre bitiminde tekrar yeni bir üyelik aldığınızda, oyunu tekrar indirmek zorunda kalmazsınız. Tabi oyun hala bedavaysa.
    3-) Eğer üye olduğunuz süre bitmeden, bedava oyunlar değil de indirimli oyunlardan alırsanız, üyeliğiniz bittiğinde dahi o oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Mesela şimdi biz aldık ekim'e kadar gidecek plus üyelik fakat deus ex ve diğer oyunlar için 8 ağustos'a kadar bedava diyor ondan sonra ekim'e kadar oynayamayacaz mı mesela o oyunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: korkuadam

Bir xlive degil...

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Arkadaslar almak için girdim store a.Kredi kartı bilgilerini ve adres bilgilerini girdim.Ama hala credit card information iş not valid diyor.

-Adres bilgileri tamamen kart ile aynı olacak.
    -Doğru yerlere doğru bilgileri girdiğine emin ol.
    Cardholder's name (Kart sahibinin adı)
    Card number yazan yere ya kartın üzerindeki 16 haneli sayılar gelecekti ya da hesap numaran. (Tam hatırlayamadım.

Card security no yazan yerde 3 ya da 4 haneli sayı istiyor, belirlediğin şifreni gir reis.
    Bunları tamamladıktan sonra girmen gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

Bilinmeyen bir kaç konuya netlik getirelim. Ben hata yaptıysam eğer düzeltilirse sevinirim.

1-) Aldığınız üyeliğinizin süresi ne kadarsa, bedava içerikleri o süre bitimine kadar kullanıyorsunuz. Süre bitince oyunlar kullanılamaz hale geliyor.
    2-) Oyunu silmezseniz, süre bitiminde tekrar yeni bir üyelik aldığınızda, oyunu tekrar indirmek zorunda kalmazsınız. Tabi oyun hala bedavaysa.
    3-) Eğer üye olduğunuz süre bitmeden, bedava oyunlar değil de indirimli oyunlardan alırsanız, üyeliğiniz bittiğinde dahi o oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Mesela şimdi biz aldık ekim'e kadar gidecek plus üyelik fakat deus ex ve diğer oyunlar için 8 ağustos'a kadar bedava diyor ondan sonra ekim'e kadar oynayamayacaz mı mesela o oyunu?

Şu şekilde oluyor. Sen o oyunu 8 Ağustos'a kadar Plus üyesi olup alabilirsin ve üyelik süren boyunca oynayabilirsin. Yıllık üyelik alırsan da bir yıl boyunca oynayabileceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 12 Temmuz 2012; 1:34:51 >

• quote:

Şu şekilde oluyor. Sen o oyunu 8 Ağustos'a kadar Plus üyesi olup alabilirsin ve üyelik süren boyunca oynayabilirsin. Yıllık üyelik alırsan da bir yıl boyunca oynayabileceksin.

Yani beleş indirme süresi 8 ağustos :) Yıllık daha avantajlı olurmuş her türlü de 3ay bi bakalım ne olup ne bitcek :)

He bi de ben alırken adres bilgilerim ne tamdı ne de var olan kısımlar doğru :) Bazı kartlar sorun çıkarıyo diye biliyorum ama hangileri nasıl bilmiyorum. İnternetten alışverişe kapalı olanların kabul edilmediğini biliyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lympax -- 12 Temmuz 2012; 1:40:40 >
  • quote:

quote:

quote:

Yani oyun mesela 8 ağustos'ta beleş olmayı bırakacak fakat benim download listeme atıp 8 ağustostan sonra download listemden download edebilir miyim oyunu?

• quote:

Yani oyun mesela 8 ağustos'ta beleş olmayı bırakacak fakat benim download listeme atıp 8 ağustostan sonra download listemden download edebilir miyim oyunu?

Ben o şekilde yapmadım ama, tarihi bitmeden önce alıp üyeliğim boyunca oynadığım oyunlar olmuştu.
  • Aha tam da 100'lerce PSN oyunu alma arifesindeyken, Plus üyeliğinin aktive olması iyi oldu. Almak istediğim 3 oyun listede. Zaten alacaktım, Plus'ı alırım oyunları almış gibi olurum.
  • beyler nereden alıyoruz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.