Şimdi Ara

Hayatınızda hiç köpek sahibi oldunuz mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hayatınızda hiç köpek sahibi oldunuz mu?

(En Son Oy Tarihi: 6.12.2021)
Giriş
  • Evet diyenler bu kısa anketi doldurursa çok makbule geçer, yeterli katılımcı bulursak güzel bir çalışma olacak :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEZJ20e-nAcsITDewjoECqo1zDXUR2ndkoHe5KUiILcW1RSA/viewform?usp=send_form

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Su -- 24 Kasım 2021; 10:43:23 >

• up

• Doldurdum, 3 köpeğim vardı, birini piyometra komplikasyonlarından kaybettim, 2 kaldı. Sokaktan almıştım, 4 yıl benle yaşadı, tahminen 10+ yaş idi kaybettiğimde. Siz veteriner misiniz? Kolay gelsin.

Diğer arkadaşlar için de imkanlarınız elveriyorsa hayatta yaptığınız en keyifli işlerden biri olabilir sahipsiz bir köpek sahiplenmek. Satın almak veya özel cins değil kesinlikle. Kesinlikle tavsiye ederim, düşünene her türlü konuda bilgim yettiğince itinayla yardımcı olurum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PunisherLord P kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam doldurduğunuz için. Ben evet veteriner hekimim, hatta doğum konusunda uzmanlığım bulunmakta. Piyometra durumu için üzüldüm. Size kesinlikle katılıyorum, sahipsiz bir köpeği sahiplenmek en iyisi ve cins köpektense sahipsiz sokak köpekleri en dayanıklı olanları.

• Hemen dibimizdeki yerli ırk zerdava, seçeneklerde yok,

anketi hazırlayanı protesto ediyorum.

Öğretmek de öğrenmek de ayıp değil,

https://ajanimo.com/karadenize-ozgu-asil-bir-kopek-zerdava/

• limbesh kullanıcısına yanıt

Hem de Trabzon köpeğiymiş, bizim oradan. Neyse, ben de sizi protesto ediyorum.

• Su S kullanıcısına yanıt
    Sağ olun. Çok hızlı oldu her şey, önce biraz halsizlik, iştahsızlık, yürümekte güçlük vardı, pek önemsemedim. Zaten yaş ve altta yatan bir şeyler de muhtemelen olunca hızlı ilerledi. Ben üzülüyorum tabi ama Edirne'den üniversitenin kütüphanesinin önünde hamileyken karın kışın altında almıştım eve, doğurttuk yavruları sahiplendirdik, 4,5 sene de sıcacık evde karnı tok, sevilerek aidiyet hissederek yaşadı. O açıdan rahatlatıyorum kendimi.

Umarım ileride hem veteriner hekimlere destek olan hem de bu hayvanların sıkıntılarına çare olmak isteyen birileri tarafından yönetilmek nasip olur. Kolay gelsin tekrardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok iyi bakmışsınız, sahiplenmişsiniz, ev, yuva vermişsiniz, kendi çocuklarına bile bakmayan insanların olduğunu düşününce

bu daha anlamlı geliyor.

• 2 ayaklı mi 4 ayaklı mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Cebelebettin kullanıcısına yanıt

4 ayaklı hocam...

• Veteriner hocam saygılar iyi ki varsınız. Blue nose pitbull vardı arkadaşla beraber bakıyorduk, onunla beraber yaşıyor artık.

• gavuroglan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, tüm meslek grupları iyi ki varlar, sizin için de iyi bir deneyim olmuştur bence blue nose pitbull bakmak, saygılar...

• 3 tane oldu.
    2si oldu 1 tanesi halen yasiyor ama cok yasli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.