Şimdi Ara

Hayatımı Değiştirecek Kararı Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 ay kala hayatımı değiştirecek bir karar aldım . Eşit ağırlıktan sözele geçtim . Sözel arkadaşlar tarih ve felsefe alanını kapsayan çalışma yöntemleri ve kaynak önermeleri yapabilir mi ygs - 3 : 248 yaptım iyi bir puana çekebileceğime inanıyorum Edebiyat ve Tarihim iyi tek sıkıntım şuan hiç mantık ve sosyoloji görmemiş olmam onlarıda toparlarım umarım

Hedef

Edebiyat : 42 Net
    Tarih : 30 Net
    Coğrafya -1 : 15 Net
    Coğrafya -2 : 10 Net
    Felsefe : 15 Net

Yardımlarınızı bekliyorum içim kıpır kıpır şuan

-------------------------------------
    Sosyal Bilgiler Öğretmenliği veya Basın Yayın , Gazatecilik , İletişim gibi bölümler istiyorum.

• Kardeşim iyi yapmamışsın be hayırlısı olsun artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniadayı

Kardeşim iyi yapmamışsın be hayırlısı olsun artık

Teşekkür ederim kardeşim bencede iyi yaptım . Varya o kadar mutluyum ki şuan mutlu bir şekilde ders çalışabiliyorum içimde ki yumruk kalktı böyle 4-5 gündür trigonometri çalışmaktan kafayı yicektim şimdi sözel çalışmak o kadar güzel geliyor ki
    Sınıf öğretmenliği veya maliye için o kadar kasıcağıma iletişim bölümleri için zevkle kasarım daha mantıklı
  • imza-konu uyumu
  • Bence de iyi yapmışsın bizim arkadaş da sayısaldan tm ye geçti ygs den sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vluckyz kullanıcısına yanıt
    yanlis okudu galiba :) herseyde bi hayir vardir kardesim belki o bolumlerde daha iyi olursun bende sayisaldim 11de tmye gecmistim edebiyati severek ezberliyorum ve gayette iyi oldugumu soyleyebilirim herseyde bi hayir vardir yeterki calisalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.