Şimdi Ara

Havalanında x-ray taramasın da para görünebilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir arkadaşla tartıştık,arkadaşım görünebileceğini iddaa etti bense görünmez dedim.Bir kere sıvı madde değil vede opak değil,metal değil..en basiti kitabın içini kesersin oraya doldurursun.Tabi benimkiler tahmin bilgisi olan arkadaşlar konuşursa konu çözülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hava alanlarindaki makinalara bakan adamlar tecrubeliyse parayida gorur 30 sise alkolude

asil korkman gereken gumruk memurlari kapilardaki xraycilar degil
  • var mı x-ray'ci abimiz bizi aydınlatsa?
  • gecen çıkışımda yakaladılar beni. görünüyor
  • Gorurler, hatta bu ulkeyi bilmiyorum ama gelismis ulkelerde hayirdir nereye goturuyorsun parayi diye saatlerce sorguya bile tutulursun. Bi ulkenin parasini senin olsa bile ulkeden cikarmak icin cok zorluk cikartirlar. Hatta ve hata yurtdisinda yasa, turkiyenin koyunde evin olsun, hayirdir bu kadar cok parayi napiyorsun, orda evin var git onu sat harca once filan derler. Yuklu miktarda para cikartamiyorsun, e onu cikartamiyorsan miktar az bile olsa goruluyor anlamina geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banknotu bilmem de bozuk para görünüyor. Benim arkamdaki adamın bavulunda bir sürü bozuk para varmış görevliler açıp içine bakmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

hava alanlarindaki makinalara bakan adamlar tecrubeliyse parayida gorur 30 sise alkolude

Alkolu görür,cam şişe ve sıvı .Sıvı şeyler de sıkıntı var,dikkat etmek zorundalar.Gümrük memurları her çantayı açmaz ki şans eseri bavul açarlar bazen ,orda görürse görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MachinaeSupremacy

Gorurler, hatta bu ulkeyi bilmiyorum ama gelismis ulkelerde hayirdir nereye goturuyorsun parayi diye saatlerce sorguya bile tutulursun. Bi ulkenin parasini senin olsa bile ulkeden cikarmak icin cok zorluk cikartirlar. Hatta ve hata yurtdisinda yasa, turkiyenin koyunde evin olsun, hayirdir bu kadar cok parayi napiyorsun, orda evin var git onu sat harca once filan derler. Yuklu miktarda para cikartamiyorsun, e onu cikartamiyorsan miktar az bile olsa goruluyor anlamina geliyor.

her ülke de türkiye de dahil para çıkarma da belli bir sınır var,beyan etmeden para çıkarma sınırı 10.000$ abd de bile böyle.Ülke ekonomilerini korumaya yönelik birşey bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SummerGlau

gecen çıkışımda yakaladılar beni. görünüyor

ne kadarı yakaladılar ??
  • Kilodundaki boku bile görürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejder2

quote:

Orijinalden alıntı: loses

hava alanlarindaki makinalara bakan adamlar tecrubeliyse parayida gorur 30 sise alkolude

Alkolu görür,cam şişe ve sıvı .Sıvı şeyler de sıkıntı var,dikkat etmek zorundalar.Gümrük memurları her çantayı açmaz ki şans eseri bavul açarlar bazen ,orda görürse görür.

hocam havaalanina girerken cantandaki alkole birsey demiyorlar ucaga el bagaji ile sokman sikinti bavuluna verip alkolleri bagaja verirsen sikinti olmaz alkollerde veya parada tabi gumruk memurlari yakalarsa öper

• görünür, renk kodları var, metal eşyalar mavi görünür yoğun metal eşyalar siyah görünür, organik maddeler kahverengi, inorganik maddeler yeşil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Kilodundaki boku bile görürler

aha bunu yazmaya geldim.

ne kadar demiş biri. üzerinizdeki bütün yabancı cisimler görüyor. donuna sıçtıysan vallahaçıkartır bakarlar emin olmak için. şaka yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.