Şimdi Ara

Hava Soğutmalı Fan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarım 60-90 dereceler arasında gidip geliyor ve CPUnun yanında gelen soğutucuyu kullanıyorum, ısı sorununun çözülmesi için fan almayı düşünüyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. Sistem özellikleri:
    CPU Türü QuadCore Intel Core i7-4770, 3700 MHz (37 x 100)
    Anakart Adı Gigabyte GA-B85M-D3H (2 PCI, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
    DIMM1: Corsair Vengeance CMZ8GX3M1A1600C10 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM (10-10-10-27 @ 800 MHz) (9-9-9-25 @ 720 MHz) (7-7-7-19 @ 559 MHz) (6-6-6-17 @ 479 MHz)
    Görüntü Bağdaştırıcısı NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB)
    Kasa Cooler Master K380http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/k380/
    Kasada kendisinden 1 tane ekran kartından 2 ve işlemcinin üzerinde 1 olmak üzere 4 fan var ve işlemcinin üzerinde ki ni değiştirmem gerekiyor galiba tam bilmiyorum bu konuları :D

Yardımınızı istediğim şey ise hiçbir şey bilmediğim fanlar hakkında yardım etmeniz ve nasıl bir fan almam gerektiğini söylemeniz, çok yardımcı olursunuz şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amrothrim -- 22 Mayıs 2014; 4:49:22 >

• kasan güzelmiş 1 tane fan varsa yetmez kasana en az 2 tane daha fan ekle
  • asig kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir fan olmalı ve intelin yanında gelenle değiştirsem daha iyi olur mu?, bu arada sağol.
  • kasa iyice bir temizle işlemci fanın da toz kalmasın .eger kasanda 1 tane kasa fanı varsa yeterli hava sirkülasyonu yoktur o kasaya 2 adat 16 cm kasa fanı almalısın bunlar yeterli olur düşüncesindeyim .
    bilgisayar boş da bu değerleri veriyorsa yanlış ölçüyor yada işlemci fanın da bir sorun olabilir.
    Elimi atıyorum ısınmış oluyor gerçekten de kasa... Kasada içeri hava gönderen bir fan var ama dışarı çıkaran fan yok, bu arada işlemci fanını değiştirmem gerekiyor galiba.
  • kasanın kapagını ac bir fotosun cek biz de görelim sen para harcayacak yer arıyorsun
    Valla kardeş başka yerdeydim geç kaldım bu cevabı vermek içinde ve ne yazık ki resmini de çekemedim şimdi direk başka yerden bulduğum resmi koyucam

Hava Soğutmalı Fan
    kasa böyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.