Şimdi Ara

Hava kuvvetlerinin yeni gücü Roketsan üretimi Teber envantere giriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kuzey Korenin de silah teknoloji gelişmiş ama halkı sefalet içinde..

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Devrim arabalarınıda Atatürkçü mühendisleriniz yapmadı diyemi tarihe gömdünüz. Ozaman nerdeyseniz bugünde aynı yerde debelenip duruyorsunuz. Atatürkçü olan olmayan bu ülkenin gelişimi için çalışan bütün mühendislerimizi tebrik ediyorum.

• Mandacılar bunu beğenmedi.

• Bu tarz haberleri siyasete çekip durmayın. Bu yapılanlar A veya B partisinin kendi iradesi ile yaptıkları şeyler değil. Bu gibi gelişmeler Devlet Politikası gereği yapılır. Tabii ki A partisi (örneğin otoyol yapımı, özal zamanında olduğu gibi) gerekli parayı dışarıdan kolaylıkla bulabilir ve otoyol yapımını hızlandırabilir, B partisi ise o parayı Fabrika, Telekom, Otoyol vb. yönlerde kullanabilir.
    Ülkemiz için olan ve olacak her türlü iyileşmeye ve gelişmeye ihtiyacımız var, emeği geçenlerden Allah razı olsun. (BİLİM ADAMLARINI, ÇALIŞAN USTALARI, MÜHENDİSLERİ VB. KAST EDİYORUM, SİYASETÇİLERİN HİÇ BİRİSİ TOPLUM İÇİN BU TARZ GELİŞME YAŞATMAMIŞTIR.)

• TheLastNinja T kullanıcısına yanıt
    Acaba neden 16 yıl önce helikoptere vida bile yapılamazken, şimdi her tür silah çeşidinde en az bir alternatifimiz var? Madem siyasi partilerden bağımsız bu iş?
  • furandor kullanıcısına yanıt
    roket elden gideyeahhhhh boyası yerlimieahhhhh atınca bomba patlarmı yeahhhhhhhhhh
  • isim güzel sevdim bir nazi generali ....

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hollowman_ kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla hâlâ o bahsettiğin vidalar yapılamıyor. Bizim yaptığımız bir civata ile bir uçuş yapabilirken yabancıların yaptıkları ile daha fazla uçuş yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Yani burada malzeme mühendisliği işin içinde. Hatta ABD senatosu Türkiye'de yüksek kaliteli çelik firması kurulmasın diye (bir abd firması) uğraşıyordu zamanın birinde. Bahaneleri kaliteli çelik üreten Türkiye yüzünden ABD li firmalar rekabet gücünü kaybeder, gerçek ise tam bağımsızlığa giden Türkiye istememeleri.
  • bu gelişmeleri görmek güzel ancak dikkatimi çeken 6 metre yanılma payı? müstakil bir bina en fazla 3 metre . 6 metre yanılma payı ile yanından geçip selam vererek gidebilir bence fazla bir yanılma payı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.