Şimdi Ara

Hattımı Vodafone Taşıdım Telefonsuz Kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hattımı 23.11.2023 tarihinde Netgsm'den Vodafone taşıma talebinde bulundum. 26.11.2023 gecesi taşımanın tamamlanacağı bilgisi SMS ile bildirildi. Netgsm hattım kapandı ama Vodafone hattım açılmadı. Onlarca defa bayiye gittim, müşteri hizmetlerini aradım sonuç yok. Hattım numara taşıma sorgusunda Vodafone üzerinde görünüyor ama aradığı zaman "Vodafone kayıtlı böyle bir numara yok diyor" hattımı resmen çöp ettiler 8 gündür telefonum kapalı. BTk şikayeti oluşturdum ama o da hikaye. Kime şikayet etsem kime bildirsem bilemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Klasik vodafone becereriksizliği kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netgsm den uzak mı durmak lazım yoksa vodafone dan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUE MAnN -- 1 Aralık 2023; 22:8:48 >
  • BLUE MAnN B kullanıcısına yanıt
    İşin daha acı yanı Vodafone müşteri hizmetleri ve Vodafone Shop personelinin hiç biri Netgsm diye bir firmadan haberdar değil. GSM sektöründe çalışıyorsunuz teknik detaylardan bi haberiniz bari çalışanınıza arada kurs verip rakiplerini yasal süreci prosedürü öğretin. Bizim memleket böyle memur kanun bilmez, tamirci arabanın nasıl çalıştığını bilmez, elektrikçi elektriğin fiziğinden anlamaz kimsenin işine saygısı yok.

• 12volt kullanıcısına yanıt
    Adamlar bunları gördü yapay zekayı çıkardı boşuna z kuşağı diye sınıflandırmadılar insanları

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BTK şikayetinden sonuç almanız lazım. Ama 10 günlük bir cevap süreleri var ve sağolsunlar 10. gün dönüyorlar hep. Vodafone ile çok sorun yaşadım. Sorunsuz çalışan hattı önce zorla kısıtlayıp sonra tamamen iptal ettiler şikayetvara bile dönmediler sadecd BTK ya dönüp sorunu çözdüler.

Turkcell ayrı sorunlu, Vodafone ayrı. Bir tek türk telekomdan memnunum denebilir ama evde de sadece Vodafone çekiyor o olmasa evde internet yok yani el mahkum 😂

• İyi olmuş, beter ol insallah, vodafone gibi herkesin yaka silktiği, bu kadar şikayet alan firmaya numara taşıyacak kadar cesursan ustesinden gelir dayanırsın merak etme…

Acil vodafone abonesi olduğunu belirtip tt yada tcell geç…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Vodafoneye geçti diye böyle konuşmanız hiç doğru değil bende Vodafone kullanıyorum çok da sorunu var ama mecburen kullanıyorum böyle konuşmak çok saçma

• Şuyo Derler Adıma kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Diğer operatörlerle telefon konuşmasında bile karşı taraf sesin gelmiyor diyip duruyor cama falan çıkarak konuşuyorum, bir tek Vodafone baz istasyonu kurmuş onun dışında ne kablolu alttapı var ne kablosuz mecbur kullanıyorum o olmasa internete de gireneyeceğiz konuşma da yapamayacağız.

Bu yüzden Vodafone ile yaşadığım onca sorun benim sorunum mu oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55superx -- 2 Aralık 2023; 16:13:47 >
  • 55superx 5 kullanıcısına yanıt

Vodafone ve TT ne kadar sorunlu olursa olsun en azından müşteriyi adam yerine koyup şikayetle ilgileniyor hocam..Son 1 yılda 3 operatörüde kullandım. İşyerimin olduğu bölgede belki birisi iyi çeker diye düşünerek. Ama 3 üde sınıfta kaldı. Fakat üçünede şikayet kaydı açtığımda Vodafone ile TT dönüş yapıp evet sorun var ilgileneceğiz dediler..Tamam kabul bişey değişmedi ama en azından ilglendiler. Türkcelle açtığımda ilk döndükleri cevap yatırım yapmayacağız. Biraz üsteleyince döndükleri cevap "çekmiyorsa yer değiştirin" oldu. Üstelik BTK sisteminden föndükleri cevap bu..Şaka gibi ama cevap aynen bu. Baktım olacak değil işyerimde çekmiyor. Bende evimde en iyi çeken Vodafone geçtim. TT 4-5 mps,Türkcell direkt şebeke yok,Vodafone 30mps civarı. Ama sorsan herkes Türkcelli yere göğe sığdıramıyor..

• gezgin1621 G kullanıcısına yanıt
    Turkiyede cogu yerde turkcell ceker ama demek degil ki her yerde mukemmem onemli olan sen bulundugun yerde sana en uygun hat hangisi ise onu kullanmalisin ben tt ve vodafone kullaniyorum cogunluk tt benim yerde x firmasi iyi olur senin orda y firmasi onun icin sana en iyi hizmet hangisi veriyorsa onu kullanmalisin kimin ne dedigi onemi yok surekli geziyorsan imkanin varsa 2 farkli gsm firmasi hatti olmali malum 4 4 luk operator yok turkiye geneli

• phasan P kullanıcısına yanıt

Aynen işte olayın özeti bu dediğiniz hocam...Mesela şuan evimde Vodafone iyi çekiyor diye Türkiyede karış karış Vodafone iyi çekecek diye bir kural yok..Ben çok gezmediğim için tek hat yetiyor..Ama birgün çok gezecek olsam sizin fikrinizde iyi oldu..

is ev gidip geliyorsaniz size 1 hat yeter millet tutturmus yok su iyi yok bu kotu tamam genel olarak vodafone internet hizi dusuk ama bilgisayar kullanmiyorsun yada paylasim yapmiyorsun sonucta tek kisi kullaniyor oda yeterli olur

Turkcell de bir genel müdür, niye 10 günde görevden alındı diye sorsan, burdakilerin hiçbiri anlamaz..anca kullanırlar..trcell aile şirketi gibi yönetilen bir yer artık..yani herşey normaldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Açıkçası ben Türkcellin daha kurumsal olduğunu, hatta tabiki hemen baz kuruyoruz demesini beklerdim.. Artık bende herşeyi bekler oldum Türkcellden...Açıkçası diğer 2 operatör beni sadece konuşturduğu müddetçe Türkcelle geçmem..Ha öyle bir yerde yaşarımki sadece Türkcell olur o zaman bişey diyemem hocam..

eskiden di o bana gore eski turkcell degil artik kalite olarak ama bu demek degil ki diger operatorler turkcell den iyi yine turkcell iyi eskiden 10 yerin 1 cekmezdi suan nerdeyse 10 yerin 4 cekmiyor ama yinede diger operatorlerden cekim iyi cekim olarak siralanacak olursa turkcell tt vodafone suan benim bulundugum yerde tt iyi cekiyor onu kullaniyorum senin orda baska operator ceker onu kullanirsin bu tamamen bulundugun yere gore degisir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 4 Aralık 2023; 10:23:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.