Şimdi Ara

HATTIMI TAŞIMAK İSTİYORUM İÇİNDEKİ KONTÜR NE OLOCAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HATTIMI TURCELE TAŞIMAK İSTİYORUM İÇİNDEKİ KONTÜR NE OLUR O DA TAŞINIR MI YOKSA KALIR MI ???

• 1 senelik telsiz verginiz alınır geriye kalanları operatörünüze bildirdiğiniz iban numaranıza ödeme yapılır.
  • Teşekkürler
  • bu devirde hala kontör kullanabiliyonuzmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

1 senelik telsiz verginiz alınır geriye kalanları operatörünüze bildirdiğiniz iban numaranıza ödeme yapılır.

1 sene ne alaka zaten içinde tl var her ay borcu olanı almıştır ne vergisi 1 senelik bu nereden çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

1 senelik telsiz verginiz alınır geriye kalanları operatörünüze bildirdiğiniz iban numaranıza ödeme yapılır.

1 sene ne alaka zaten içinde tl var her ay borcu olanı almıştır ne vergisi 1 senelik bu nereden çıktı?

Operatörler her sene başında telsiz vergilerini tek seferde devlete ödüyor, sonra kullanıcıdan taksit taksit geri alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Ben iade istedim, 56 liram vardı, kuruşuna kadar hesabıma yattı, benden bir vergi kesintisi falan yapılmadı.
  • Vodafone ve Avea bakiyenin tamamını ödüyor. Turkcell anasının gözü olduğu için TK vergisinin yıl sonuna kadar olan miktarını kesiyor.
  • Hocam başta niye demiyosunuz bende ilk arkadaşa inandım harcadım bütün parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Ben iade istedim, 56 liram vardı, kuruşuna kadar hesabıma yattı, benden bir vergi kesintisi falan yapılmadı.

bende tl yok tu net kullandım vs girdi sonra tabi durdu bağlanamıyordum
    2-3 gün sonra telefonu açtım gprs kullanımından yalnışlıkla ücretlendirilen 22 lira hattınıza iade edilmiştir diye

allah razı olsun dedim hattı taşıdım sonra iadesini istedim 3 gün içinde hesaba aynı tutarı iade ettiler vodafone
  • Avea nin sitesinden tl iade kismondan iban yazip gonderiyorsun 2 hafta icoinde geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.