Şimdi Ara

Hattımı taşıdım, 1 ay dolmadan kısıtlama yapılmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

31 Aralık'ta Türkcell'den Türk Telekom'a geçiş yaptım. Bu süre içerisinde lira yüklememiştim. Az önce müşteri hizmetlerini aradım 1 aydır yükleme yapmadığınız için hattınız kısıtlanmıştır diyor.

Bu nasıl iş, kural mı değişti. Hat kısıtlama süresi 6 ay değil mi? TT mobil uygulamasında son geçerlilik tarigi 02.07.20 yazıyor

• faturalıya geç hemen kalkar yada 35 lira yükle kısıtlama kalkar.....bakiye + geçerse kalkar...iletişim vergisi var eksiye geçti bakiyeyi artıya geçir....
  • Ama ben bu hattı kullanmıyorum ki. Şirket hattım var. Para yüklersem boşuna gidecek. Hattı tekrar Turkcell'e taşıyabiliyor muyum?
  • Sürekli hat taşımalarda kısıtlaması ve engellemesi olabilir...tekrar Turkcelle geçerseniz kısıtlama kalkar...faturalıya geçerseniz kesin kalkar..kontürlüde de kalkar...
  • Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/destek/sayfalar/duyurular/hat-iptali-ve-gecerlilik-sureleri.aspx

184 GÜN SÜREN aktif süren var btk şikayet et hemen açarlar
  • Merhaba, telefon numarası alabilir miyim?
  • Ben de sizin gibi numaramı Turkcell’den Türk Telekom’a taşıdım. TT’da ödenmemiş tkü borçlarınız olduğu takdirde hattınızın internet ve SMS kullanımı kısıtlanıyor.
  • Bunu neye dayanarak yapıyor bende de. Var TL yüklemediğim hat kısıtlayamaz kısıtlamadılar 11. ayda taşımıştım vergiden kaçmak için
    Hala da vergi ödemiyorum
    Aktif kullanım süren var senin
    TL yüklemedim 1 lira ile kullanıyorum sil süpür ile
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım
  • 184 gün aktif süren varken neye dayanarak kısıtlıyormuş diyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.