Şimdi Ara

Hattım haberim olmadan Turkcell e taşınmış, bilgi alamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok garip bir şekilde birisi kullanmadığım Kontörlü hattımı AVEA dan Turkcell e taşımış. Turkcell de mevcut Platinum hattım var. Şikayette bulundum inceleyip usulsüzlük tespit ettiler ve hizmete kapattılar. Şu an savcılıkta işlemi yapanlar hakkında suç duyurusunda bulundum. Turkcell hangi bayimin yaptığı bilgisini Öldüm Allah vermiyor.
    Kim niye yapar böyle bir gerzekliği anlamıyorum. Korkum kimlik bilgileriyle başka işlere girişmeseler bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Numara taşıma merkezi aslında turkcell'de olduğu için bu tip şeyler oluyor.
  • Güvenlik kamerasından kimin yaptıgı ortaya çıkar.. Varsa.. Taşıyan kişi de dikkatsiz oldugu için sıkıntı yaşayabilir. Sonucta sizin kimliğinizin aslını görmeden bu işlemi yaptı.
  • Ne zamandır kulanmıyorsun? İptal olduysa satılmıştır.
  • Turkcell'in böyle konularda suçluyu koruma eğilimi var. Zaten şikayet ederken de tutup şikayetçi olarak kendini kanıtlamanı, ıslak imzalı dilekçe vs gibi dolu şey istemişler ve karşılığında da hiç bir bilgi vermemişlerdir. Mafya gibi ve bütün mekanizmayı kendine çalıştıran egoist bir firmadır kendisi. Şikayet bile etmek istesen, neredeyse donunun rengine kadar aşama aşama isteyip, sonra karşılığında hiç bir bilgi vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

Turkcell'in böyle konularda suçluyu koruma eğilimi var. Zaten şikayet ederken de tutup şikayetçi olarak kendini kanıtlamanı, ıslak imzalı dilekçe vs gibi dolu şey istemişler ve karşılığında da hiç bir bilgi vermemişlerdir. Mafya gibi ve bütün mekanizmayı kendine çalıştıran egoist bir firmadır kendisi. Şikayet bile etmek istesen, neredeyse donunun rengine kadar aşama aşama isteyip, sonra karşılığında hiç bir bilgi vermez.

Aynen bu mantığı anlamıyorum, birisi benim hattımı sana izinsiz taşıyor, bilgi vermek istemiyorsun.
    Neyse savcılığı suç duyurusunda bulundum, hele bir haber gelsin Turkcell hakkında da bulunacağım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.