Şimdi Ara

Hatalı Başlık.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/powercolor-ax7970-3gbd5-2dhppv-hd7970-pcs+-vortex-ii-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62148

Kart hakkında yorumlarınızı alayım 927tl ye denk geliyor 25 indirimle
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Gtx 670 den iyi bir kart ve indirimde kaçmaz Stokda yok ama şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir Vatan hemen karşımda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftaha99

İzmir Vatan hemen karşımda :D

GTX670 alın daha iyi.
  • Bugune kadar Nvidia'yı Ati/Amd'ye degısmedım degısmem neden dersenız kısa ve oz hem Performans acısından Nvidia hemde daha az sorun acısından Nvidia..
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

Bugune kadar Nvidia'yı Ati/Amd'ye degısmedım degısmem neden dersenız kısa ve oz hem Performans acısından Nvidia hemde daha az sorun acısından Nvidia..

yaklaşık bir 30 dakikadır forumda başlıkları geziyorum ve bu qwertydevil adlı arkadaş her ekran kartı başlığında amd 'den nefret ettiğini ve her daim nvidia nın amd yi geçeceğini yazmış. Tamam bu senin şaahsi görüşündür buna saygım sonsuz ama fenalık geldi artık her başlığın altında aynı terane.Açıkçası hangi başlığının altına yorum yapayım karar veremedim ama en son burda patladım.. Sevgili arkadaşım sığ mısın en son ne amd kullandın merak ediyorum ,biraz fazla at gözlüğü ile olaylara yaklaştığını düşünüyorum. Dersin ki sene 2006 8800 ler çok iyiydi buna tamamım ama yani şuan ki bu kadar fazla ekran kartı opsiyonu varken + forumda bu kadar fazla incelemeler varken yıkılamaz bi tabu şeklinde nvidia amd'yi ezer demen bana çok yersiz bi düşünce gibi geliyo. Benim düşüncem de bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

quote:

Bugune kadar Nvidia'yı Ati/Amd'ye degısmedım degısmem neden dersenız kısa ve oz hem Performans acısından Nvidia hemde daha az sorun acısından Nvidia..

yaklaşık bir 30 dakikadır forumda başlıkları geziyorum ve bu qwertydevil adlı arkadaş her ekran kartı başlığında amd 'den nefret ettiğini ve her daim nvidia nın amd yi geçeceğini yazmış. Tamam bu senin şaahsi görüşündür buna saygım sonsuz ama fenalık geldi artık her başlığın altında aynı terane.Açıkçası hangi başlığının altına yorum yapayım karar veremedim ama en son burda patladım.. Sevgili arkadaşım sığ mısın en son ne amd kullandın merak ediyorum ,biraz fazla at gözlüğü ile olaylara yaklaştığını düşünüyorum. Dersin ki sene 2006 8800 ler çok iyiydi buna tamamım ama yani şuan ki bu kadar fazla ekran kartı opsiyonu varken + forumda bu kadar fazla incelemeler varken yıkılamaz bi tabu şeklinde nvidia amd'yi ezer demen bana çok yersiz bi düşünce gibi geliyo. Benim düşüncem de bu.

Sakın ol sampıyon sahsına bırsey soylemedım azcık daha kıbar ol babanın ogluyla konusmuyorsun ben atıyı kotuluyorsam sende savun madem...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

quote:

Sakın ol sampıyon sahsına bırsey soylemedım azcık daha kıbar ol babanın ogluyla konusmuyorsun ben atıyı kotuluyorsam sende savun madem...

tamam arkadaşım sakin olayım, zaten fikrine saygı duyduğumu da belirtmiştim ama senin bu keskin tavrını bir çok post altında görünce fenalık geçirdim. ati nvidia olayına gelince de her model kartın 2 firmada da muadilleri var yani kimsenin kimseden altta kalır yanı yok. forum da bir çok karşılaştırma vardır, onu alın yada bunu alın diye tartışılan kartlar 3-5 fps arası fark atıyor genelde birbirlerine, uçurum falan yok ( 3 fps çok şey değiştirir diye başlama lütfen). haa derseniz ki driver dır, win 8 'dir eyw nvidia al derim ama bağnaz bir şekilde sadece fan boy mantığıyla yaklaşımlara karşıyım. Bu arada forumda senin gibi düşünen bir çok arkadaş mevcut her zmn nvidia diye ama forumda da dikkati mi çeken şundan bir 4-5 ay öncesine kadar 6850 fırtınasıydı şimdide 7850. Yine bu kartlarda nvidia lar la karşılaştırılıyor, kimisi sunduğu testlerde nvidia diyor kimisi ati . Demem o ki açık görüşlü olmanın zararı yok tabi anlayana...

• yeter artik ALLAH'inizi seviyorsaniz ekran karti alacak olup kafasi karismis birine fanboy kavgasi acmayin. isteyen eder tamam beni de simdiye kadar etkilemedi ama konuyu acan adama yazik, adam 7970 alayim mi diye sormus sizler "2006 da 8800 ler iyiydi" yazmissiniz.

@konuyu acan adam

bence 7970 alabilirsin, AMD kartlarin OC potansiyeli daha yuksek, GHz edition bios atarsan 680 e deaha da yaklasiyor ona birde oc cekersen 670ler geride kalabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.