Şimdi Ara

Hatalarimizi soyleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar . ben ortalama bi gold oyuncusuyum oyle asiri yuksek derecede iyi oynamiyorum. Simdi sizlere sorum su challenger veya diamond seviyesinden arkadaslar bize baktiginda sunlari sunlari cok yapiyosunuz sunu kesinlikle yapmayin sunu kesinlikle yapin dediginiz seyler daha dogrusu tavsiyeleriniz neler olacaktir.Simdiden yanitlayan kardeslerime tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Keryas

Selam arkadaslar . ben ortalama bi gold oyuncusuyum oyle asiri yuksek derecede iyi oynamiyorum. Simdi sizlere sorum su challenger veya diamond seviyesinden arkadaslar bize baktiginda sunlari sunlari cok yapiyosunuz sunu kesinlikle yapmayin sunu kesinlikle yapin dediginiz seyler daha dogrusu tavsiyeleriniz neler olacaktir.Simdiden yanitlayan kardeslerime tesekkurler

kafanda bi hero vardır karşıdaki onun ctsini alır ısrarla yine onu alıp kendini ctlersin bu olmamalı ...
  • Biraz eski ama o zamanın şartlarıyla şu an pek bir şey değişmedi sayılır. İngilizcen varsa izlemeni tavsiye ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: Dunkmaster.x1

quote:

Selam arkadaslar . ben ortalama bi gold oyuncusuyum oyle asiri yuksek derecede iyi oynamiyorum. Simdi sizlere sorum su challenger veya diamond seviyesinden arkadaslar bize baktiginda sunlari sunlari cok yapiyosunuz sunu kesinlikle yapmayin sunu kesinlikle yapin dediginiz seyler daha dogrusu tavsiyeleriniz neler olacaktir.Simdiden yanitlayan kardeslerime tesekkurler

kafanda bi hero vardır karşıdaki onun ctsini alır ısrarla yine onu alıp kendini ctlersin bu olmamalı ...

Mesela bu benim görüşümce tamamen yanlış bir öneri. Sadece 1 hero oynayarak en etkili bir şekilde elo merdivenlerini çıkabilirsin. Yanına da bi tane yedek hero ve rol seçersin onla da ortalama oynasan yeterli. Ama seçtiğin heroda kendini güvenli hissettiğin sürece kimin counterladığı ya da kimi counterladığın önemli olmamalı. Atıyorum riven oynuyorsun ve karşına garen renekton tarzı bişi geldi. Gidip hiç bilmediğin bi heroyu oynamaktansa bildiğin bi heroyla daha dikkatli oynayıp adamın yaptığı hatalardan faydalanman daha kolay olur.

TL;DR Bi hero seç en çok onunla oyna istediğin yere ulaştıktan sonra da havuzunu artırmaya başlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterNerfLuffy -- 26 Mart 2015; 14:34:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

Biraz eski ama o zamanın şartlarıyla şu an pek bir şey değişmedi sayılır. İngilizcen varsa izlemeni tavsiye ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: Dunkmaster.x1

quote:

Mesela bu benim görüşümce tamamen yanlış bir öneri. Sadece 1 hero oynayarak en etkili bir şekilde elo merdivenlerini çıkabilirsin. Yanına da bi tane yedek hero ve rol seçersin onla da ortalama oynasan yeterli. Ama seçtiğin heroda kendini güvenli hissettiğin sürece kimin counterladığı ya da kimi counterladığın önemli olmamalı. Atıyorum riven oynuyorsun ve karşına garen renekton tarzı bişi geldi. Gidip hiç bilmediğin bi heroyu oynamaktansa bildiğin bi heroyla daha dikkatli oynayıp adamın yaptığı hatalardan faydalanman daha kolay olur.

TL;DR Bi hero seç en çok onunla oyna istediğin yere ulaştıktan sonra da havuzunu artırmaya başlarsın.

tamam kardeşim sen öyle yap sonra junga küfür edenlerden olmada gang atmadı diye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.