Şimdi Ara

HASARLI SATANLAR HEP ÜÇKAĞITÇI MI ? PEKİ HAFTADA 5 ARABA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
25.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hasarlı araç sektoruyle yakından ilgiliyim,ihalelere girip araç alırım,yaptırır satarım,satmakta bazen zorlanırım hasar kaydından dolayı...Bir kaç firma var Atmaca car,final oto,Mert otomotiv,zülfikar oto gibi...bunların ilanlarına bakıyorum haftada en az 5 araç satıyorlar,acaba hasar ve pert kaydında mı film döndürüyor bu firmalar? Düşünceleriniz nelerdir ?

• Bir kere çoğu dolandırıcı. Araçları olduğundan düşük hasarda gösteriyorlar. Berbat durumdaki aracı toplayıp küçük bir hasar bırakıp yalanlara başlıyorlar.
    Iki tip insan var:
    1.kapora yatırıp araç başında aklı başına gelen, verdiği kaporayi geri alamayan grup
    2.düşük bütçeyle hava atma çabasında olan bile bile lades diyen grup
    Bu tip satıcı çok maalesef. Gizli kapaklı iş çevirmek bildiğin dolandiriciliktir.
    quote:

Orijinalden alıntı: L&M

Pert kayitli aracin kaydini trafikten sildiriyorlar rusvetle adamla bu tip firmalar.
    Araç çok sağlam kaza geçiriyor. Sonra yarım yamalak, çıkma ve yan sanayi parçalarla sözüm ona topluyorlar. Sonra da bir iki parçayı hasarlı bırakıp "Azıcık hasarlı" diye satışa çıkartıyorlar.
  • Bir kere çoğu dolandırıcı. Araçları olduğundan düşük hasarda gösteriyorlar. Berbat durumdaki aracı toplayıp küçük bir hasar bırakıp yalanlara başlıyorlar.
    Iki tip insan var:
    1.kapora yatırıp araç başında aklı başına gelen, verdiği kaporayi geri alamayan grup
    Bu tip satıcı çok maalesef. Gizli kapaklı iş çevirmek bildiğin dolandiriciliktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Bir kere çoğu dolandırıcı. Araçları olduğundan düşük hasarda gösteriyorlar. Berbat durumdaki aracı toplayıp küçük bir hasar bırakıp yalanlara başlıyorlar.
    Iki tip insan var:

araç alım satımını ben de yapıyorum ama ben kimseden kapora almadım,beğenirsen al git diyorum.
  • Sen ayda 25000 kazanmıyor muydun bu işten ? Bu sorulara senin cevap vermen gerek ?

• büyük ihtimal ya vardır bir üçkağıt yada uygun fiyata veriyorlarsa satılıyordur,
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Sen ayda 25000 kazanmıyor muydun bu işten ? Bu sorulara senin cevap vermen gerek ?

o kadar yoktur hocam , ben ağır ticari sektöründeyim otomobil işinde hasar kaydı işi bozuyor :)
  • Zülfikar sahtekar değil.adamlar alenen hasarlı oto alım satım yapıyorlar.cocukluğum Adana'da geldi yıllardır tanırım bilirim.çok yedek parça aldık.

• 150-200 binlik araçların parçaları gürcü araçlarla değişim söz konusu olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.F.S.A.N.E

quote:

Sen ayda 25000 kazanmıyor muydun bu işten ? Bu sorulara senin cevap vermen gerek ?

o kadar yoktur hocam , ben ağır ticari sektöründeyim otomobil işinde hasar kaydı işi bozuyor :)

Galeriniz varmi?

• Atmaca car nasildir bir kez gittim araç kafama yatmadi almadim güvenilir mi acaba orası durust mu yapıyorlar bu işi sizce alan var mi araç ordan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F882BB31 -- 22 Ekim 2015; 0:08:24 >
  • Bir çoğu öyle. Taktik şu; ağır hasarlı aracı al, yaptır ama bir kaç ufak hasar bırak ki müşteri hasarlı olduğunu bilsin ama o hasarı sana gösterilen kısımdan ibaret sansın.

• sahibinden, çok meşhur kasımoğulları.. eyüp yazan ilanları direkt kapatıyorum.

şarampolden uçmuş, tavan boyalı, sadece çıtır hasarlı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhhhh99

quote:

Orijinalden alıntı: E.F.S.A.N.E

quote:

Galeriniz varmi?

hocam araçları kendi garajımda muhafaza ediyorum,galerim yok şahıs firmam var ilgi alanım ağır ticari (tır-kamyon) olduğu için araçlar çoğunlukla yolda oluyor...
  • Pert kayitli aracin kaydini trafikten sildiriyorlar rusvetle adamla bu tip firmalar.

• Araç çok sağlam kaza geçiriyor. Sonra yarım yamalak, çıkma ve yan sanayi parçalarla sözüm ona topluyorlar. Sonra da bir iki parçayı hasarlı bırakıp "Azıcık hasarlı" diye satışa çıkartıyorlar.
  • bugun yine atmaca car da muthis arabalar var ve adamlar 2 günde satıyor anlamadım gitti.
  • Bu adamların musteri portföyü :

Kısa yoldan lüks yaşamak isteyenler
    Görünen hasara kanan saflar
    Alıp başkasına okutan galeri ve al satcilar.

Gördüğünüz gibi haftada 5 değil 15 de satar..

• quote:

Orijinalden alıntı: L&M

Pert kayitli aracin kaydini trafikten sildiriyorlar rusvetle adamla bu tip firmalar.
    hasar kaydının trafik ile alakası yok ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.