Şimdi Ara

Hasar Kaydi BMW320i

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 320i (ed) almayi dusunuyorum. tramer kaydi yaklasik 28.000tl gozukuyor. "Arac 1 adet kazaya karismistir. ERP-carpisma 28100" aciklamali mesaj aldim. Bu arac satin alinir mi? Piyasa degerinin altinda alacagim. kasko yapitirma asamasinda ve ileride yasanabilecek sorunlar konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. arac borusan cikisli ve hasar borusanda yapilmis. saticinin soyledigine gore 1 kapi degismis, 1 camurluk duzeltilip boyanmis .bu islemlerle hasar tutari bu kadar yuksek cikar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sol önden veya sağ önden hasar almıştır, motor ve yürüyen aksam da hasar görmüştür. bu yüzdendir kaydın bu kadar yüksek çıkmasının sebebi bence.
  • Kaç model hocam? 2012 falansa 28 bin TL Borusan'da kolay çıkabilecek bir rakam. Dolu bir kapı, çamurluk v.b ucuz olmayacaktır.
  • Valla ben kendi aracımızdan biliyorum hava yastıkları paylaşmışsa ön 2 onlar sadece 14 bin tl dışarıda özel de bir iki parça boya ve aks filan derken 18 bin olmuştu hasar kaydı bu Araçların herşeyi Pahalı ama merak etmeyin eğer pert kaydı yoksa kasko tüm şirketler yapar yanlız aracı daha çok kontrol ettirin alavere dalavere olabilir. Benim aracım gayet temizdi alan kişide hayret etmişti birsz düşüğe gitti ondan ama temizse alınır gayet rahat binilir

• arka kapi degisme , arka camurluk boya(2 parca) aracin garantisi devam ediyormus. .detayli ekspertizi yaptiracagim. arac 9000kmde. arac 1.6 170hp f30 son kasa. model 2013

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur13Darkness

Valla ben kendi aracımızdan biliyorum hava yastıkları paylaşmışsa ön 2 onlar sadece 14 bin tl dışarıda özel de bir iki parça boya ve aks filan derken 18 bin olmuştu hasar kaydı bu Araçların herşeyi Pahalı ama merak etmeyin eğer pert kaydı yoksa kasko tüm şirketler yapar yanlız aracı daha çok kontrol ettirin alavere dalavere olabilir. Benim aracım gayet temizdi alan kişide hayret etmişti birsz düşüğe gitti ondan ama temizse alınır gayet rahat binilir

satici da kasko yaptirildigini soyluyor, ancak odenecek kasko bedeli normalden yuksek mi cikar bilmiyorum? atiyorum, hasarsizin kaskosu 2000tl iken bu arac hasarli oldugu icin 4000tl gibi bir rakam mi cikar?

• kaansulan kullanıcısına yanıt
    Ilk yapılacaktı öyle çıkıyor ne yazıkkı ben kaza yaptıktan sonraki kaskom 4 bin lira çıkmıştı ama bir sonraki sene bu Hasarsızlık ve bir iki şeyle 2000 tl lere kadar düştü ama benim araç 320d idi bu araç 320i ED bende alıcağım daha doğrusu aldım gelmesini bekliyorum kaskosu ortala 1500 200 Arasında bununda heralde 2500 3000 arasında çıkacaktır

• Hocam kaza fotografları mutlaka vardır sorun bence.Bu devirde kaza yapıpta resmini çekmeyen yoktur heralde.Ben şahsen öyle birşey başıma gelse satarken göstermek için resimleri elimde tutarım.Yok falan dersede cok sıkcak bakmayın bence
  • merhaba,

ben sigortacıyım. arabanın kendi bedeli ne kadar. Eğer ki 28.00 TL'ye yakın bir rakamsa bu pert kaydıdır. Pert kaydı olan araca ada sadece 2 sigorta şirketi kasko yapar. bu şirketlerde kaç fiyat verirse o fiyattan yaptırmak zorunda kalırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.