Şimdi Ara

HARLEY DAVIDSON YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar harley davidson jim dark brown bot almak istiyorum .en uygunu bana hepsiburadada geldi.(taksitli haliyle) fakat ondada 40 nuamra stoklarda yok .size sorcagım soru bu modelın bayan olarak gecenlerıde var ve 36-39 arası numaraları degişiyo.bunların erkek botlardan sekıl olarak bı farkı varmı,yoksa sadece numarası daha kucukten baslıyo?olmadı ondan alcamda:D acıl cevap beklıyorum arkadaslar.bu soruyu hepsiburda.com a sordum fakat 5 gundur cevap alamadım.deli ettiler beni.lutfen yardımmmmmm..

• arkadaslar cevap beklıyorumm.okuyup gecmeyinnn lutfen.
  • yokmu bilgi sahibi biri hiç???
  • Dün aldım yeşilden süper ve sade. Ama 40 numara altı yok.

HARLEY DAVIDSON YARDIM

// 40 numara altı modeller farklıydı, üstündekiler farklıydı. Modelin resmini koyarsan daha iyi anlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 27 Aralık 2009; 14:28:05 >

• Cevizlibağ'daki Yeşil mağzasında mevcut olması gerekiyor. 42 olanını giydim de şu topuktaki yazısı bozuyor. 40 numara da vardır. Fiyatı da bu arada 140 TL.

İnternet üzerinden nasıl alacağını bilmiyorum.
  • dustum ben bursadayım dedigin yerden alma ihtimalim yok ..yeşil in sitesine girdim orda 160 lira..benm kredi kartımada taksıtlendırme yapmıyo.bu yuzden hepsiburadadan almak istemiştim fakat hala sordugum soruya cevap vermediler..kız modelınde bu farklılık varmı acaba
    ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.