Şimdi Ara

Harici Mikrofon Girişli Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Teknoloji üzerine yazdığım bir blogum var. Bu blogda ürün incelemeleri de yapıyorum. İncelemeleri kayda almak için Mini DV bir kamera kullanıyordum ama görüntü kalitesi tatmin etmediği için elden çıkardım. Şimdi de 500 lira civarında harici mikrofon girişli yarı profesyonel fotoğraf makinesi arayışındayım. Sıfır bulmak zaten imkansız da 2. el ürün önerilerinizi yahut model tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar :)

• İkinci el 550d ye bakabilir yada 120 tl ye yaka mikrofonu satılıyor eğer akıllı bir telefonun varsa(android ios) telefonundan kayıt edebilirsiniz ve eğer video düxzenlemeyi biliyor iseniz ses kaydını videoya ekler profesyonel ses almış olursunuz ve bence makineyi çolk dert etmeyip 1080p çeken herhangi bir kompakt yada kamera alın geçin kalan parayla linkteki mikrofonu eğer para artarsa da 2 adet masa veya mimar lambası alıp Aydınlatmaya el atın http://fotografium.com/rode-smartlav-mikrofon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarbagtr20

İkinci el 550d ye bakabilir yada 120 tl ye yaka mikrofonu satılıyor eğer akıllı bir telefonun varsa(android ios) telefonundan kayıt edebilirsiniz ve eğer video düxzenlemeyi biliyor iseniz ses kaydını videoya ekler profesyonel ses almış olursunuz ve bence makineyi çolk dert etmeyip 1080p çeken herhangi bir kompakt yada kamera alın geçin kalan parayla linkteki mikrofonu eğer para artarsa da 2 adet masa veya mimar lambası alıp Aydınlatmaya el atın http://fotografium.com/rode-smartlav-mikrofon

Cevap için teşekkürler. Mikrofon ve 1080p kamera fikri kafama yattı doğrusu. Işıklandırma sıkıntı değil. 2 tane spot lamba ile güzel bir ışıklandırma eldeettim. Standart bir kameranın bu ışıkla iyi bir iş çıkarabileceğini düşünüyorum :)

• Önemli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.