Şimdi Ara

Harici HDD yi kullanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 640 gb bir seagate harici harddisk var. bu harddiskin içinde bana lazım olan dosyalar var ama o dosyaları alamıyorum. PC ye taktığım zaman pcde bir yavaşlama donma oluyor harddiski çıkartınca düzeliyor. bilgisayarımda görünmüyor ama sağ altta donanımı güvenle kaldır şeysi varya orda görünüyor. disk yönetimine giriyorum. harddiski taktığım zaman disk yönetimi yanıt vermiyor diyor beyazlaşıyor çıkartıyorum düzeliyor. hadi harddisk bozuldu desem bir tane asus modemim var bilenler bilir harici harddisk bağlayıp o harddiski bulut depolama olarak kullanabiliyorsun telefondan tabletten pcden vs. vs. modeme taktığım zaman buluttan çatır çatır giriyorum hdd nin içine tüm dosyalar görünüyor. buluttan pc ye dosya aktarmayı denedim java işlemi direk durduruyor hata veriyor (pc de bulut java sayesinde çalışıyor). güvenli değil falan vs. vs. yani dosyaları buluttanda indiremiyorum sadece bakabiliyorum. ne yapacağımı şaşırdım. biçimlendiremiyorumda. kafam iyice karıştı, pc de çalışmıyor ama modemde çalışıyor saçmalığa bak bildiğiniz bir çözüm veya program varmı beyler kafayı yicem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.