Şimdi Ara

Harici DVD-RW Calısmıyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar yenı bı dvd rw aldım netbookumda ders calısmak amacıyla ama dvdlerımı okumuyor :( ama masaustu pc ımde hepsını okuyo hıcbı sıkıntı yok masaustu pc wındows ultımatee. netbook wın7 starter.sorun neyden kaynaklanıyor olabılır yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tsk ederım..

• yardım lutfen kımseye yok mu
  • notebookun usbler görmüyor olabilir mi ? Notebooka bağla , biostan gir bak görünüyor mu ?
  • İyi Günler,
    Bazı harici dvd Rw lar, dvd-cd seçiyor dvd rw ınızın markası nedir? Asus mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jüpiter -- 6 Mayıs 2012; 12:36:40 >
  • hocam urun oem markasız. dvd rw. masaustune usb den baglıyorum herturlu dvd yı canavar gıbı okuyor. ama netbooka baglıyorum cd lerı okuyo orıgınal olan dvdlerı okumuyor. bu wındows surumundan mı yoksa baska bı sorun mu ?
  • hocamayrıca kullandıgım urun NOTEbook degıl NEtbook yanı mını.. dvd surucusu olmayan harıcı olarak kullanjılanlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nafi38

hocamayrıca kullandıgım urun NOTEbook degıl NEtbook yanı mını.. dvd surucusu olmayan harıcı olarak kullanjılanlardan.

Dvd' nin içeriği nedir? Film,oyun,program hangisi?
  • quote:

hocam urun oem markasız. dvd rw. masaustune usb den baglıyorum herturlu dvd yı canavar gıbı okuyor. ama netbooka baglıyorum cd lerı okuyo orıgınal olan dvdlerı okumuyor. bu wındows surumundan mı yoksa baska bı sorun mu ?

masaustundekı windowsla netbook takı wındows hangı sürümlerı
  • Burayı inceleyiniz birde...
  • hocam ıcerık vıdeo kpss nın orıgınal vıdeo dvd lerı. masaustundekı wındows 7 ultımate netbookdakı wondows 7 starter...
  • jupıter nereyı ınceleyım ?
  • quote:

jupıter nereyı ınceleyım ?

http://support.microsoft.com/kb/982116/tr
    Eğer video ise codeclerden de olabilir bir ihtimal...
  • jupıter tskler ama burda ne anlatmak ıstıyor cok karısık bıyer.
  • baktım kardes lover fılters ve upper fılters dıye bı sey yok bende olmayan seyı nası lsılıyım
  • quote:

baktım kardes lover fılters ve upper fılters dıye bı sey yok bende olmayan seyı nası lsılıyım

Orda Fix it diye program var ,başlarda şimdi çalıştıra tıklayın...Ayrıca sorunu tam anlamadım. Şimdi bu kpss dvd sini hiç mi açmıyor? Tam yazar mısınız netbookta codec programları yoksa izleyemezsiniz...K-Lite Codec Pack Full yada ACE Mega CoDecS Pack bunlardan birini kurup deneyiniz birde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jüpiter -- 6 Mayıs 2012; 17:36:32 >
  • dvd yı acıyor ama dosya olarak gırebılıyorum normalde oynatmıyor ıcındekı vıdeoları kardes sımdı dedıgın codeclerı ındırecegım tsk ederım sonucu verırım sıze..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

quote:

baktım kardes lover fılters ve upper fılters dıye bı sey yok bende olmayan seyı nası lsılıyım

Orda Fix it diye program var ,başlarda şimdi çalıştıra tıklayın...Ayrıca sorunu tam anlamadım. Şimdi bu kpss dvd sini hiç mi açmıyor? Tam yazar mısınız netbookta codec programları yoksa izleyemezsiniz...K-Lite Codec Pack Full yada ACE Mega CoDecS Pack bunlardan birini kurup deneyiniz birde...

jupıter ok tsk ederım dostumm codecı kurdum calıstıı
  • quote:

jupıter ok tsk ederım dostumm codecı kurdum calıstıı

Rica ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.