Şimdi Ara

Harici disk windows calisirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben bisey yapmak istiyorum olurmu olmazmi bilen varsa cevaplasın lütfen. Şimdi ben windows kurulu bir harddisk alıp harici kutuya taksam hani varya sabit diskleri harici yapan aparat ona taksam buradanda usbden aç desen bilgisayara usb windows kurarken yaptığımız gibi pc de sabit disk olmassa sadece windows kurulu olan harici disk usb üzerinden çalışırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratmaske -- 31 Mart 2018; 11:10:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu bilen ?
  • Olur tabiki. Yalnız önemli olan şu: harici diske şu an kendi donanımınız üzerinden sıfırdan temiz bir format atmanız kaydıyla olur.
    Çünkü; HDD üzerindeki kurulu olan işletim sistemi, bir başka donanım üzerine kurulu olduğu için, sizin donanımınız üzerinde ya boot etmez, etse bile belli bir noktada kesin dll hataları verir.
    Bu yüzden en sağlıklı yöntem; kendi donanımınız üzerinden tertemiz bir format atmanızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qeceninprensi -- 30 Mart 2018; 17:47:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evt arkadaşın dediği doğru mudur simdi boşuna 300 tl para harcamim emin olmak istiyorum bu konu hakkında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.