Şimdi Ara

Hardisk ile ilgili bi soru.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sorum şu:Bilgisayarımda 2 tane harddisk var , windows kurulu olan hardisk bozuldu bilgisayar görmüyor bende diğer hardiskle açmaya calısıyorum açılmıyor.Windowsu bozuk diğer sağlam olan hardiske kurcam ama nasıl kurucam kurduğum takdirde bilgisayar açılırmı ama asıl soru nasıl kurucam ben win7 cd sini takıp acıyorum klasik format atma işlemini yapmaya calısıyorum ama olmuyor ne yapıcam ?

Bilgisi olan varsa buyursun teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremow

Merhaba arkadaslar
    Sorum şu:Bilgisayarımda 2 tane harddisk var , windows kurulu olan hardisk bozuldu bilgisayar görmüyor bende diğer hardiskle açmaya calısıyorum açılmıyor.Windowsu bozuk diğer sağlam olan hardiske kurcam ama nasıl kurucam kurduğum takdirde bilgisayar açılırmı ama asıl soru nasıl kurucam ben win7 cd sini takıp acıyorum klasik format atma işlemini yapmaya calısıyorum ama olmuyor ne yapıcam ?

Bilgisi olan varsa buyursun teşekkürler.

Bozuk olanı çıkar diğerkinde önemli bilgin yoksa biçimlendir format atmada önce ve windows 7 yi kurmayı deneyebilirsin !
  • Tamam da bilgisayar hiç açılmıyor kardesm nasıl biçimlendiricem windows gelmiyo galiba bios dan format atmam gerekiyo napıcam bilemedim bozuk olanı cıkardım ama win7 nası kurucam
  • Diğerinin yerine takıp deneyin. Yalnız ilk başta biosta "first boot" seçeneği "dvdrom" olmalı, kurulumda ilk tekrar başladığında "Hdd" olarak değiştirirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.