Şimdi Ara

Harddiskten Gelen Sinir Bozucu Ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Laptop açılırken ilk başta gelen harddisk sesi,pc açıldıktan sonra belli aralıklarla (dakikada bir) gelmeye devam ediyor. Çok sinir bozucu. HDD Regenerator ve HD Tune gibi programlarla tarattırdım fakat herhangi bir sorun bulmadı. 750 GB lık D sürücümü de bazen görmüyor. Yeniden başlatıyorum o zaman görüyor. Uyku moduna aldıktan sonra PC yi açıyorum ses geliyor yeniden. Bilgisayarı kapatıp açıktan sonra düzeliyor. Sorun ne olabilir acaba? Yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?

• Özellikle bilgisayarı uyku moduna aldıktan sonra açtığım zaman oluyor. 30 sn aralıklarla ilk başta açılıyormuş gibi ses geliyor diskten.
  • Denetim masası güç seçeneklerinden harddiskin uyku süresini ( ya da kapanma süresi gibi bişeyde olabilir) kapatmayı seçtiniz mi?
  • Ekran görüntüsünü aldım,ayarlar bu şekilde. Bunları sıfırlayabiliyor muyuz acaba? Bilgisayarı yenileyeceğim neredeyse...
     Harddiskten Gelen Sinir Bozucu Ses  Harddiskten Gelen Sinir Bozucu Ses

• battery saving seceneği değilde performans gibi bir secenek var mı orada? bir de o menüde harddisk için bir satır olması gerekiyor?
  • Yanılmıyorsam bu menüyü söylediniz.

Harddiskten Gelen Sinir Bozucu Ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proctives -- 3 Ağustos 2015; 21:14:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.