Şimdi Ara

Harddisk kurtarma programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar yardımcı olabilecek var mı acaba

Harddiskte sorun yaşadım 5 aydır format vs atalamıyor diye yenisini almıştım. Veri kurtarmaya çalışıncada kablo ile başka sisteme bağladığımda o sistemde çöküyordu ulaşamıyordum.

Şimdi tekrar denedim hem c hem d görünüyor hdd tune ile tarama falan yaptım hiç sorun yok görünüyor çok ilginç
    Diskin kendi kendine düzelmesini ve hdd tune ile arattığımda hiç hata çıkmamasına ne kadar güvenebilirim :)

Hdd reg diye bi programla bad sectör kapatayım dedim şu hatayı alıyorum tam olarak ne diyor biostan bişi değişmem lazım sanırım ama anlamadım.Harddisk kurtarma programıHarddisk kurtarma programı
    https://i.hizliresim.com/k90lGD.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyyou01 -- 15 Şubat 2019; 22:13:59 >

• hard disk modunu değiştirin diyor ama senin sorunun kablodan yada sata portundanda olabilir.
    hd sentinel ile tara diskini
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    O hatayı atladım bi şekilde şuan saatlerdir bekliyorum harddiskin son durumu bu hiç bad sector bulmuyor 2 tane gecikme buldu.

ama harddisk kendi kendine bozulup kendi kendine düzelmiş oluyor anlam veremiyorum
    https://i.hizliresim.com/grbaYR.jpg
  • BENIM GORUSUM SUKI BIR HDD ASLA ONARMA YAPILAMAZ CUNKU KUMELER BOZULDUMU ASKA ONARILAMAZ BAT SEKTORLER DE ONARILAMAZ SADECE O KUMEYI KULLANMIYORSUN BUDA SENIN HDD NIN BOYUTTUNDAN DUSER VE SUDA VARKI BAT SEKTUR OLAN KISIMLARI ATLADIGI ICIN VERI OKUMA VEYA YAMADA YAVASLIK GOSTERIR SEN BENCE KAYNAK IZLEYICIDEN BIR HDD NIN KULLANIM ORANLARI ISI DEGERLERINE BAK ORDAN VEYA WD SG KENDI ORJINAL YAZIMLARI VAR ONLARI DENE ORDA KESIN SONUCLAR ELDE EDERSIN.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.