Şimdi Ara

HANNİBAL V.S JİGSAW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar tarzları farklıda olsa sizce hannibal mı yoksa jigsaw mı daha psikopat?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yü.Si. -- 5 Aralık 2006; 1:05:30 >

• Hannibal bence ya , o adam insan eti yiyodu
  • HANİBAL KESİNLİKLE. Bide hanibal ınunutamadığım repliğini ekleyim tam olsun
    HANİBAL filminden yani serinin 2. filminden tiyatro salonunun balkonunda dedektifi bağlamış vaziyette dururken dedektife bi soru yöneltir
    "Bağırsaklar içerdemi olsun, dışardamı" soorada .............
  • Dr. Hannibal LECTER, Jigsaw lime lime keser bundan Jigsaw' ın haberi bile olmaz sonra Jigsaw' se kendini yedirir; Jigsaw' sın kendi kendini yediğinden haberi bile olmaz

LECTER en son filmde Kızıl Ejder' de Graham' a mektup yazdığında şöyle diyordu ve film bitiyordu toplum ya benden yararlanmalı ya da beni katletmeli adam anormal derecede zeki
  • Yakında filmini yaparlar
    Freddy vs. Jason
    Predetor v.s Alien gibi....

Jigsaw vs. Prof.Lector
  • kesinlike hannibal...
    @Berkei_Lee
    sanada katılıyorum yakında jigsaw vs. lecter yaparlar
  • tayyip vs baykal felan
  • quote:

Orjinalden alıntı: drake.eren

kesinlike hannibal...
    @Berkei_Lee
    sanada katılıyorum yakında jigsaw vs. lecter yaparlar

Aslında yapsalar fena olmaz yani...
    Düşünsenize Prof.Lector'un eli ayağı zincirli ve ağzında ısırmamaya karşı bi ağızlık(hani bu kuduz köpeklere takılanlardan)bi kafesin içinde paketlenmiş.Ve tam karşısında da zincire bağlanmış ve 1 dk sonra serbest kalıcak acaip derecede aç kurtlar.Ve bu kafesin anahtarıda bir kurtun midesinde....
    Puhahahaha
    Hatta replikte hazır
    " Merhaba Prof.Lector
    Ben jigsaw!
    Bu zamana kadar hep masum ve çaresiz insanları cezalandırdın.
    Onların hayatlarına hiç değer vermedin.
    Ve şimdi sende,değersiz ve çaresiz bi şekilde cezalandırılacaksın.
    Bu kafesten ancak galip gelirsen ayrılıcaksın.
    Anahtar karşındaki zincire bağlı kurtların b tanesinin midesinde.
    Bakalım yaşamak için neler yapıcaksın.
    Oyun başlasın...
    Ha ha ha ha....."

• buda güzel bir karşılaştırma olur.

quote:

Orjinalden alıntı: Zaris
    tayyip vs baykal felan
  • hehe hannibal bi adım önde tarzı, beğenileri, zewkleri, hitabı....
    jigsaw sadece yaşlı hasta bi adam. ömrü yetmezdi zaten hannibal e süpriz hazırlamaya
  • Hannibal derim başka bişi demem ben. Bir kere hannibal entellektüel, karizması var. Jigsaw'un bu kadar entellektüel ve elit birisi olduğunu sanmıyorum.
  • Tabi ki Doktor Hannibal Lecter,o bir sanatçı,o bir sanatsever,o çok elit bir insan,muhteşem bilgili,elit zevkleri olan birisi,Jigsaw gibi kasap değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Berkei_Lee

Aslında yapsalar fena olmaz yani...
    Düşünsenize Prof.Lector'un eli ayağı zincirli ve ağzında ısırmamaya karşı bi ağızlık(hani bu kuduz köpeklere takılanlardan)bi kafesin içinde paketlenmiş.Ve tam karşısında da zincire bağlanmış ve 1 dk sonra serbest kalıcak acaip derecede aç kurtlar.Ve bu kafesin anahtarıda bir kurtun midesinde....
    Puhahahaha
    Hatta replikte hazır
    " Merhaba Prof.Lector
    Ben jigsaw!
    Bu zamana kadar hep masum ve çaresiz insanları cezalandırdın.
    Onların hayatlarına hiç değer vermedin.
    Ve şimdi sende,değersiz ve çaresiz bi şekilde cezalandırılacaksın.
    Bu kafesten ancak galip gelirsen ayrılıcaksın.
    Anahtar karşındaki zincire bağlı kurtların b tanesinin midesinde.
    Bakalım yaşamak için neler yapıcaksın.
    Oyun başlasın...
    Ha ha ha ha....."

bu durumda hannibal kurtarı teker teker parçalar, anahtarı bulur ve oradan çıkardı.. veya başka tuzaklardan.. jigsaw ın yapabileceği tüm OYUNLARI korkmadan yapabilecek tek adam hannibal.. ama velakin, hannibal çıkıp öcünü almak istediğinde yaptıüı hiç bir işkenceden acı çekmeyen ya a çektiği halde umrunda olmayan işin sırrını ççözmüş bi jigsawa deli olurdu... kısacası ikisi de birbirini tamamlıyor aslında... biri kesinlikle vahşi bi katil, diğeri ölümle yaşamı iyi irdelemiş ve bunu oyunlara sermiş yaşlı bi adam...

hanibal vs jigsaw bu tamamlayıcılık yüzünden berber iyi bi film çıakarmazlar ama hannibalın yeni filminde jigsaw vari bi tarzı olur.. sebebi de tek eli olması ( serinin 2. filminde hannibal güzel ajan jodie fosterin eli yerine kendininkini kesiyordu).. inssanların sahip olduğu nimetleri hak edip etmediklerine dair bi kurgu...

• quote:

Orjinalden alıntı: woldemord

HANİBAL KESİNLİKLE. Bide hanibal ınunutamadığım repliğini ekleyim tam olsun
    HANİBAL filminden yani serinin 2. filminden tiyatro salonunun balkonunda dedektifi bağlamış vaziyette dururken dedektife bi soru yöneltir

Tartışmasız Hannibal. Adamın kafasının üst dış bölümünü çıkardığı sahne geldi aklıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 6 Aralık 2006; 16:22:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Tabi ki Doktor Hannibal Lecter,o bir sanatçı,o bir sanatsever,o çok elit bir insan,muhteşem bilgili,elit zevkleri olan birisi,Jigsaw gibi kasap değil...

Bir an için beni anlatıyorsun sandım kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

quote:

Orjinalden alıntı: woldemord

HANİBAL KESİNLİKLE. Bide hanibal ınunutamadığım repliğini ekleyim tam olsun

Tartışmasız Hannibal. Adamın kafasının üst dış bölümünü çıkardığı sahne geldi aklıma

Harika igrenç bir sahneydi..Bide beyininden bir parca alıp adama yediriodu..

• tabiki Hannibal, bi defa Hannibal işini kendi hallediyor öyle oyun falan yok her şey ortada
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Tabi ki Doktor Hannibal Lecter,o bir sanatçı,o bir sanatsever,o çok elit bir insan,muhteşem bilgili,elit zevkleri olan birisi,Jigsaw gibi kasap değil...

Bir an için beni anlatıyorsun sandım kardeşim

• arkadaşlar jigsaw'ada amma ayıp etmişsiniz yani tamam hangisi daha piskopat derseniz hanibal ama hanibal hiçbir amacı olmayan sadece kendi egolarını tatmin eden hasta ruhlu bir kişilik diğer yanda ise kendi hastalığını öğrendikten sonra hayatın değerini anlayan ve bu değeri diğer insanlarada hatırlatmaya çalışan jigsaw!adamın birkere ideolojileri var ve bunları insanları katletmek için yapmıyor sadece ders vermek için yapıyor her kurbanın eşit derecede kurtulma şansı var eğer bir katil olsaydı 3. bölümdeki amanda gibi şans tanımaz hepsini öldürürdü bence jigsaw herşeyden önce hayata olan bakış açısıyla ve zeksıyla hanıbala 5 çeker!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigsoldier -- 7 Aralık 2006; 9:52:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigsoldier

arkadaşlar jigsaw'ada amma ayıp etmişsiniz yani tamam hangisi daha piskopat derseniz hanibal ama hanibal hiçbir amacı olmayan sadece kendi egolarını tatmin eden hasta ruhlu bir kişilik diğer yanda ise kendi hastalığını öğrendikten sonra hayatın değerini anlayan ve bu değeri diğer insanlarada hatırlatmaya çalışan jigsaw!adamın birkere ideolojileri var ve bunları insanları katletmek için yapmıyor sadece ders vermek için yapıyor her kurbanın eşit derecede kurtulma şansı var eğer bir katil olsaydı 3. bölümdeki amanda gibi şans tanımaz hepsini öldürürdü bence jigsaw herşeyden önce hayata olan bakış açısıyla ve zeksıyla hanıbala 5 çeker!!!!

+1905

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.