Şimdi Ara

hangisini oynayayım???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • B i t e F i g h t mı yoksa M o n s t e r G a m e mi oynayayım???
    ikisininde içeriği aynı ama hangisi daha zewklidir???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hustler90 -- 3 Haziran 2006; 18:31:22 >

• monster game site please
  • www.m o n s t e r s g a m e.net e gir oradan da TR bayrapını seç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PotansiyeLi$siZ -- 3 Haziran 2006; 21:48:06 >
  • bıtefıght
  • ben bitefigt oynuorm güsel. aslında ikisinide oynuorm da bitefigt daha güsel geldi
  • monsters güzel ama zor bitefight daha kolay ona göre sen bilirsin yinede ben bitede 10lvl monstersde 5lvlim.aynı zamandır oynuyorum.
  • katılıyorum bence bite fight
  • arkadaşlar lvl 5' e kadar iki oyunuda birlikte yürüttüm en sonunda bite fightaki adamımı sildim monster game' ye başladım nedeni şu bite fight çok adaletsiz her an düşük level biri sizi yenip inanılmaz derecede altınınızı alabiliyor beni lvl 2 bi adam yenince kafamın tası atmıştı üstelik bir seferde olmadı bayaa oldu giderkende çok altınımı aldılar ama monster game öyle değil hem bekçi alma olayı filanda var daha zevkli bana göre

eğer monster game oynamak isterseniz elimde lvl 15 vampirler var bunları size ücretsiz verebilirim tek şartımız şu andaki bulunduğumuz klandan çıkmamanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady RIDDLE -- 5 Haziran 2006; 12:15:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.