Şimdi Ara

HANGİSİ GELİR yardım pls SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  HANGİSİ GELİR yardım pls SS lisıralamam 7525 hangisi gelir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RLacrymosa -- 19 Temmuz 2014; 16:38:48 >

• 4-5'den birisi gelir diye düşünüyorum.
    Bir antalya'lı olarak da,Akdeniz Tıp'ı kazanmanı temenni ederim.Mükemmel şehirdir :)
  • Hououin Kyouma! kullanıcısına yanıt
    umarım sence akdenizin gelme ihtimali yüzde kaç
  • up up
  • up
  • kocaeliden önce çok güzel tıplar var niye sıralamana yazık ediyosun istanbula yakın diye yüksek kocaeli
    not:istanbulluysan kocaeli güzel seçenek
    edit:inş antalya gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topal2010 -- 19 Temmuz 2014; 16:44:47 >
  • topal2010 T kullanıcısına yanıt
    mesela hangisi var
  • RLacrymosa kullanıcısına yanıt
    cbü(manisa),mersin üni,konya necmettin erbakan,pamukkale(denizli) daha sayım mı sıralamaları düşük olabilir sana göre ama bence kocaeliden kat kat güzeldir burlar
  • bu saydıkalrın neye göre iyi anlamadım
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RLacrymosa -- 19 Temmuz 2014; 17:02:01 >
  • topal2010 T kullanıcısına yanıt
    bu saydıkların neye göre iyi anlayamadım sence pişman olurmuyum kocaeli tutarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: RLacrymosa

bu saydıkların neye göre iyi anlayamadım sence pişman olurmuyum kocaeli tutarsa

kampüs ortam imkanlar her türlü hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: RLacrymosa

umarım sence akdenizin gelme ihtimali yüzde kaç

%60 diyebilirim sanırım.Ama tabii ben de çok bilgisi olan birisi değilim.Tıp nerede olursa olsun okunur.Kocaeli/İzmit de çok güzel bir şehirdir.Kampüsünün tek eksisi şehirden biraz uzak olmasıdır.Yanlış tercihler yapmamışsın.
  • Hououin Kyouma! kullanıcısına yanıt
    sağol kardeşim içimi rahatlattın içim içimi yiyip duruyodu tercihleri yanlışmı yaptım diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.