Şimdi Ara

Hangisi daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim sözleşmem dahilinde AIRTIES Air 5650 VDSL görünen modem yerine Zyxel VMG3312-B10B VDSL2 modem göndermişler ve ben farketmeden alıp kullanmaya başlayalı 3 gün geçti.Sizce kazık yemiş hissine kapılmakta haklımıyım yoksa denk modemlermi ?

• albatr10 A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla artık herkese zyxel modem veriyorlar. Modemi ben de kullandım bir sıkıntısını görmedim. Ufak bir sıkıntısı vardı yalnız internet kullanılmasa bile internet ışığı yanıp sönüyordu. Onun dışında tam otomatik modem olduğu için çok iyi. Kurulum derdi yok.
  • Kablosuz olarak download yapma film izleme gibi şeyler yapmıyorsanız sorun yaşamazsınız. Ancak takdir edersiniz ki TTNET uygun fiyata alıp uygun fiyata satıyor bu ürünleri. Dolayısı ile bu fiyata bu performans denilebilir.

Kapsama alanı yeterli oluyorsa Zyxel kullanmaya devam edebilirsiniz. Extra özellikler isterseniz cihazda harici olarak dışardan yeni bir VDSL modem almanız gerekecektir.
  • Sertdemirli kullanıcısına yanıt
    Kapsama alanı olarak bira zayıf kalıyor.. Airtiesin daha iyi olucagı kanaatındamısınız acaba?
  • AirTies 5650 kapsama alanı olarak yeterli gelir bence. İnternette de ben baktım çok iyi fiyatlar dolaşıyor. Ama daha iyi birşey isterseniz de AC destekli cihazları şiddetle tavsiye ederim.
  • Kapsama alanını arttırmak için ZyXEL NBG418N v2 kullanabilirsin knk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.