Şimdi Ara

Hangi telefonu almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iyi geceler herkese 10.000 Türk lirası bir bütçem var sabah maaşım yatıyor ve şuan kullandığım telefon bozuk olduğundan dolayı telefon almak istiyorum herhangi bir bilgim yok maximum 10.000 TL e önerebileceğiniz telefonlar nedir 10 K olması şart değil aradığım özellikler sağlam bir batarya güzel bir kamera ve en önemlisi temiz bir işlemci yanıtları bekliyorum iyi geceler dilerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İlla sıfır mı? Samsung A34 bakabilirsin Redmi note 12 pro'da olabilir ama 12bin civarı sanırım fiyatı
    Temiz 2.el de bakabilirsin saha üst seviye modeller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Merhabalar konuma yardımcı olabilemek için yanıt attığınız için teşekkür ederim öncelikle benim isteğim sıfır olsun kutusunu ben açayım yanlış anlamayın 2. El den hiç yüzüm gülmedi

• Samsung A34. Sadece kamerası düşük ışıkta iyi değil. Onun haricinde işlemcisi verimli bataryası güzel.

• A34 düşük ışıkta iyi resim çekmiyor kumlanma fazla fakat gün ışığında iyi.Pili uzun süre gider işlemcisi ısınmaz ekranı geniş ve iyidir güncellemede uzun süre alacak.
    Düşük ışık çekimi önemli değil derseniz A34 alabilirsiniz
    Fakat kamerası iyi olsun derseniz özellikle düşük ışıktada iş görsün iyide video çeksin derseniz s20fe snapdragonu inceleyin.

• A34
    Butce artarsa ki a34te sarj cihazi ve kilif masrafi var en az 400 500 lira bunda yok realme gt2

Ben olsam gt2 alirim a34 bana göre uzun vadede yoracak bir cihaz tasarimi bile cok demode

S20fe alinabilir guncellemeyi kafaniza takan biri degilseniz

Fazla secenek yok maalesef 10 bin lira para değil artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan peşin fiyatına fiba bank kredisiyle taksitle gt2 alabilirsin, en uygun orada şu an , işlemcisi bataryası 65w hizli şarj, ekran, Sony imx766 ana kamera vs. gayet iyi tel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wander_ -- 12 Temmuz 2023; 22:30:50 >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

ben de a54 ve gt2 arasındayım gt2 beni güncelleme konusunda düşündürüyor onun dışında batarya ve ısınma sorunlarından bahsetmişler siz hangisini önerirsiniz

• Gt2 kurulumdan sonra Android 13 ve realme 4.0 güncellemesi geliyor direkt, Android 14 ve 15 de alacak.

888 işlemci ısınmıyor, Android 12 den kalma bir eleştiri olabilir. batarya 5000 mah gayet iyi. Zaten 65w hızlı şarj neredeyse 30 dakikada yüzde 15 den yüzde 100 e çıkarıyor.

• sermoon S kullanıcısına yanıt

gt2 al derim a54 o işlemciyle üzer adamı ben olsam kesin gt2 alırdım

• şubat kullanıcısına yanıt

kullandınız mı telefonu yoksa internetten duyduklarınız üzerinden mi konuşuyorsunuz? Çok fazla inceleme izledim telefon benim için de ideal görünüyor ancak bir sürü de yorum okudum çok fazla ısındığına dair.

şarj aleti, kılıf olmaması da cabası.

• armyoflovers kullanıcısına yanıt

Şuan a34 kullanıyorum s20fe ve gt2 de kullandım

Kamera önemli ise a34 sadece gün ışığında iyi ev ici cekimi kötü.Kamera haric a34 alinması gereken bir tel ekran geniş işlemci ısınmıyor arayüz hızlı pil çok uzin dayanıyor.

S20fe kamerası ic mekanda 5 gömlek daha üstün a34den.Fakat iade ettim telefon ısınınca ekran parlaklığını kısıyor ve geniş ekrana alıştığım icin s20fe ufak geldi bana .

S20fe fiyatına göre cok iyi resim kalitesi veriyor.kamera önemli ise s20fe alınır

25wt orjinal şarj aleti olmasina rağmen 1saat 20dk civarı dolum oluyor samsungun en zayıf noktası bu malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 26 Temmuz 2023; 23:50:49 >

eyvallah kardeş almayı düşündüğüm ve incelemeye aldığım tüm telefonlar için ufakta olsa söz etmişin :) ben gm 9 pro kullanıyorum (çokta memnunum aslında ama sıkıntı yaşatmaya başladı, mesela arama yapamıyorum bazen!) kamera neredeyse hiç önemli değil hatıra için çekiyorum sonuçta görünüyorsa sıkıntı yok :D ısınmasın şarjım beni sıkıntıya sokmasın yeter.

• armyoflovers kullanıcısına yanıt

Kamera önemli değilse a34 ü mağazada incele derim biraz kalın ve geniş .Boyutu sorun degilse alacağın en iyi tel a34 dür o fiyatda uzun süre güncelleme alacak.

Realmi gt2 ise garip bir sekilde ısınıyor ekran daha ufak kamerası ve hızlı sarjı daha iyi a34 den

A34 ün ekran genişliğine alışınca s20fe ve gt2 ufak geldi kullanamadım .

S20fe kamera özellikle fotoda bayagı iyi fiyatına göre.

eyvallah kardeş sağol çok horageçti.

TELEFONDAN ÖNCE KILIFI ÖNEMLİ.TABİKİ BENİM İÇİN TECNO CAMON UN KİLIFI YOKK.

• ne yaptınız hocam ben de 10kya telefon arıyordum

• A34 daha da zamlanmadan alin gecin arkadaslar..sormayin artik . .

8 di 1-2 ay evvel artk 10..ve durmayacak bu zamlar

• "Yerli" telefonlar arasında en iyisi hangisi dersiniz?

Vergi yüzünden fiyat uçurumu var sanki.

• A34 al ve keyfine bak derim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.