Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.750
Cevap
51
Favori
510.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanak icin denemedim ama kulak tüyleri için dendim gayet guzel aldı. Sonucta bir paket sigara parası cihaz, denemek icin aldım işimi gördü

quote:

Orjinalden alıntı: ZeuSsss

unpop; burun için aldığından memnun olduğnu söyledin bunu sadece burun için mi yoksa kulak ve yanak için de kullandın mı performasnı nasıl özellikle yanaklar için...
  • dostum MACH25 ,size inandım ve ER-147 saç kesim makinasını biraz önce sipariş verdim.inşallah dediğiniz gibi iyidir.ben 5 yaşındaki oğlum için aldım.(zaten bende saç yok):)).yalnız korkum ,saçı keserken yolması yada acıtması.çünkü benim oğlanı 10 TL'lik makinayla bir kere traş etmeye çalışmıştım ve canını çok acıtmıştım.ve bu nedenle çocukta bir korku oluştu.inşallah bunda olmaz.
  • dostum ben panasoniğin mahcup ettiğini görmedim.bende fotoğraf makinesi var. A kalite.merak etme eminim beklentilerininde üzerinde çıkacak.benim merak ettiğim er-508 ile er-147 arasındaki fark nedir.?er-508 i kolay kullanımlı ve aksesuar çeşitliliği sebebiyle düşünüyorum.(40mm uzunluğa kadar kesim aralığı varmış)ama er-147 ninde kalitesi ve uzun ömürlü oluşu cezbediyo.kafam biraz karışık.
    quote:

Orjinalden alıntı: mert2004

dostum MACH25 ,size inandım ve ER-147 saç kesim makinasını biraz önce sipariş verdim.inşallah dediğiniz gibi iyidir.ben 5 yaşındaki oğlum için aldım.(zaten bende saç yok):)).yalnız korkum ,saçı keserken yolması yada acıtması.çünkü benim oğlanı 10 TL'lik makinayla bir kere traş etmeye çalışmıştım ve canını çok acıtmıştım.ve bu nedenle çocukta bir korku oluştu.inşallah bunda olmaz.

• Merhaba, güzel mesajınız için tşk. Ancak, bahsettiğiniz ürün piyasada 1.sınıf bir ürün. Elbette, 10 TL lik makine ile mukayese edilmez. Ben kendim kullandığım için Panasonic i 5 senedir, herkese de tereddürsüz tavsiye ederim. Şu 2 hususu tavsiye ederim. 1.) ilk şarjını çok uzun tutun. (1 gün bile kalabilir, iyi olur) Bu içindeki şarjlı bataryalar için iyidir. 2) Her kesimden evvel bıçak kısmına 1 damla yağ damlatın. Böylece makine daima pürüzsüz bir şekilde senelerce tıraş yapar. Arada bir de, bıçak kısmını baş parmağınız yardımı ile yerinden çıkararak varsa biriken kılları temizleyin. Zaten, hangi tarak ile tıraş yapacağınıza zamanla alışacaksınız. Saçı aşağıdan yukarı büyüme yönünün tersine tıraş edin. Oğlunuzu tıraş yaptıktan sonra düşüncelerinizi
    paylaşın bizimle

quote:

dostum MACH25 ,size inandım ve ER-147 saç kesim makinasını biraz önce sipariş verdim.inşallah dediğiniz gibi iyidir.ben 5 yaşındaki oğlum için aldım.(zaten bende saç yok):)).yalnız korkum ,saçı keserken yolması yada acıtması.çünkü benim oğlanı 10 TL'lik makinayla bir kere traş etmeye çalışmıştım ve canını çok acıtmıştım.ve bu nedenle çocukta bir korku oluştu.inşallah bunda olmaz.

• fiyatı ne tuttu?
    quote:

• Moser olucak Orjinal olacak. ve elektrikli olacak.
  • moser ev için pek uygun değil sanki.ağır ve pratik değil.
  • Katılıyorum. Moser, piyasada alternatif bulunmadığı dönemde popüler oldu. Ağır, hantal olması ve kullanan kişiyi çok yormasına rağmen, insanlar bir dönem alternatifsizlikten gidip moser almak zorunda kalıyordu.
    Ben Moseri bir dönem popüler olan rus malı Zenith fotoğraf makinelerine benzetiyorum. Onlarda Senelerce kendilerini yenilemedi. Oysa şimdi- herşeyde olduğu gibi- teknoloji saç kesme makinelerinde de çok ilerledi. Artık, daha kullanışlı, daha hafif ve eli iyi kavrayan, Ni-MH yeni nesil bataryaların bulunmaysı ile şarjı daha uzun süre dayanan, bıçak teknolojisi daha gelişmiş, kadran üzerinden uzunluk ayrına imkan veren vs..değişik fiyatlarda çok güzel sseçenekler var piyasada...
    insana ancak bu tip makinelerle saç kesince bu işin bir angarya değil de, zevk olduğunu anlıyor...

quote:

Orjinalden alıntı: fz18

moser ev için pek uygun değil sanki.ağır ve pratik değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Yanak icin denemedim ama kulak tüyleri için dendim gayet guzel aldı. Sonucta bir paket sigara parası cihaz, denemek icin aldım işimi gördü

quote:

unpop; burun için aldığından memnun olduğnu söyledin bunu sadece burun için mi yoksa kulak ve yanak için de kullandın mı performasnı nasıl özellikle yanaklar için...

sağol. bende bulurum umarım. özellikle yanak bölgesi için hassas olması gerektiğinden önem vermek gerek.

• birde fauller ve enseler için özel başlıklı olması çok iyi olurdu.
  • Dün akşam ilk defa yeni aldığım PANASONIC ER-147 saç kesim aletiyle,oğlumun saçlarını kestim.gerçekten harika bir cihaz.yağ gibi kesiyor.hiç bir şekilde saçı yolmuyor ve acıtmıyor.bu cihazı almama vesile olan sevgili MACH25 arkadaşıma teşekkür ederim.sevgilerle
  • quote:

Dün akşam ilk defa yeni aldığım PANASONIC ER-147 saç kesim aletiyle,oğlumun saçlarını kestim.gerçekten harika bir cihaz.yağ gibi kesiyor.hiç bir şekilde saçı yolmuyor ve acıtmıyor.bu cihazı almama vesile olan sevgili MACH25 arkadaşıma teşekkür ederim.sevgilerle

en azından 5 defa kullanılmalı ilkinde 3-4 ylt aletler bile güzel keser. sonraki performanslar önemli.
  • quote:

quote:

Dün akşam ilk defa yeni aldığım PANASONIC ER-147 saç kesim aletiyle,oğlumun saçlarını kestim.gerçekten harika bir cihaz.yağ gibi kesiyor.hiç bir şekilde saçı yolmuyor ve acıtmıyor.bu cihazı almama vesile olan sevgili MACH25 arkadaşıma teşekkür ederim.sevgilerle

en azından 5 defa kullanılmalı ilkinde 3-4 ylt aletler bile güzel keser. sonraki performanslar önemli.

ilkinde 3-4 TL'lik aletlerde güzel keserde,neden benim 15 TL'lik alet ilk kesimde güzel kesmedi.demek ki cihazın yeni olması önemli değil,kalitesi önemli.
  • @mert2004
    Üründen memnun kaldığına sevindim. Umarım senelerce severek kullanırsınız. aynı aleti bende senelerdir sorunsuz ve zevkle kullanıyorum. Panasonic saç kesme makinelerin hakikatten de diğer markalarla uzaktan yakından alakası bile yok. Bakım yapmayı da ihmal etmeyin

quote:

• quote:

quote:

quote:

ilkinde 3-4 TL'lik aletlerde güzel keserde,neden benim 15 TL'lik alet ilk kesimde güzel kesmedi.demek ki cihazın yeni olması önemli değil,kalitesi önemli.

o zaman senin aldığın malesef hepten kalitesiz çıkmış. genelde en dandikleri bile ilk kesmelerde iş görür.

• beyler listemdeki philipsleri eledim.geriye bir tek panasonic er-508 ve remingtonlar kaldı.aslında er-147 ye ekstradan aparat alıp kesim aralığını 40mm ye falan çıkarma imkanı olsa er147 alırım.ama imkansız herhalde...
  • arkadaşların burdaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine panasonic er-508 in bugün internetten siparişini verdim(hepsiburada)sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Arkadaşlar bi sorum olacak...bu makinaların yağı bittiğinde ne olacak?...yani yağ bittiğinde yerine ne tür bir yağ alacağız?...cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  • @fz18, bende panasonic er-508 ile er-147 arasında karar veremedim...cihazın gelince deneyimlerini paylaşırsan sevinirim....kararımda etkili olacak...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.